استفاده از شارژرهای غیراستاندارد ممنوع!

استفاده از شارژرهای غیراستاندارد ممنوع! تعمیر تلفن: از آنجائیكه كابل های غیراستاندارد صدمه های جدی به سلامت باتری گوشیهای هوشمند و عمر مفید آن وارد می كند، خیلی از كارشناسان سفارش می كنند كه كاربران به هیچ عنوان از كابل شارژهای غیراستاندارد و نامناسب استفاده نكنند.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت makeuseof، خیلی از كاربران در زمانی كه در خارج از منزل به شارژ كردن گوشی هوشمندشان نیاز دارند، در مواقع ضروری از كابل شارژ دوستان و همكارانشان كه با موبایل آن ها نامناسب است، استفاده می نمایند كه این كار می تواند صدمه و صدمات جبران ناپذیری به موبایل آن ها وارد كند.
امكان دارد خیلی از كاربران تصور كنند در صورتیكه ورودی / خروجی دستگاه الكترونیكی و موبایل آن ها با ورودی / خروجی شارژر موردنظر یكسان باشد، آن ها می توانند به راحتی گوشی خویش را با آن شارژ كنند، این در حالیست كه چنین چیزی درست نیست و آن ها باید همواره از شارژرهای استانداردی كه دقیقا مطابق مدل گوشی آن هاست، استفاده كنند تا عمر مفید باتری و مدت زمان شارژدهی موبایلشان كاهش قابل توجهی پیدا نكند.
در خیلی از موارد گزارش شده است كه میزان ولتاژ ورودی موبایل و شارژر متصل به آن یكسان نبوده و درنهایت منجر به انفجار و حریق شده است. ازاین رو كاربران باید بدین منظور تلاش كنند همواره شارژر گوشی خویش را به همراه داشته باشند تا در صورت نیاز از آن استفاده كنند.
نكته مهم دیگری كه در اینجا باید متذكر شد آن است كه كاربران نباید از شارژرهای غیراستانداری كه در فروشگاه های نامعتبر به فروش می رسد، خریداری و استفاده كنند.

1397/04/29
23:45:28
5.0 / 5
5322
تگهای خبر: موبایل , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل