رقابت برنامه نویسان در دانشگاه امیركبیر

رقابت برنامه نویسان در دانشگاه امیركبیر تعمیر تلفن: هجدمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشگاه صنعتی امیركبیر در روز ۱۱ آبان ماه برگزار می گردد.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، از جانب انجمن ماشین های محاسباتی ACM دانشگاه صنعتی امیركبیر، مسابقه برنامه نویسی دانشجویی ACM-ICPC در محل دانشكده مهندسی كامپیوتر و فناوری اطلاعات این دانشگاه برگزار می گردد. این مسابقه شامل سلسله مسابقاتی است كه به صورت مرحله ای و به منظور كسب سهمیه برای حضور در مرحله جهانی این مسابقه، صورت می گیرد.

این مسابقه بین تیم های دانشگاهی و دانشجویان رشته های علوم كامپیوتر، مهندسی كامپیوتر، مهندسی برق و ریاضی ایران و به شكل همزمان برگزار می گردد.

در این مسابقه شركت كنندگان در قالب تیم های سه نفره در یك سایت كامپیوتری بدون ارتباط با محیط خارجی قرار می گیرند و شركت كنندگان بعد از حل هر سوال، پیاده سازی پاسخ را به یكی از زبان های برنامه نویسی رسمی مسابقه چون Java، C++، C، Python به منظور بررسی، برای سیستم داوری ارسال می كنند.
تیم ها بر مبنای تعداد سوالات حل شده، جریمه های ارسال پاسخ نادرست و زمان حل سوالات رتبه بندی می شوند.

این مسابقات به گونه ای طراحی شده كه شركت كنندگان می توانند جدول رده بندی لحظه ای را تا پیش از آخر مسابقه به صورت زنده و آنلاین مشاهده كنند.

مسابقه برنامه نویسی ACM-ICPC از سال ۱۹۷۰ برگزار و هم اكنون بعنوان معتبرترین و مهمترین مسابقه برنامه نویسی دنیا شناخته می شود. در سال قبل میلادی هم ۴۰ هزار و ۲۶۶ دانشجو از ۲ هزار و ۷۳۶ دانشگاه و ۱۰۲ كشور جهان در این مسابقه شركت كرده اند.
1397/08/06
14:21:48
5.0 / 5
5000
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل