كلاهبرداری های ای میلی راه های ساده تر برای فریب افراد

كلاهبرداری های ای میلی راه های ساده تر برای فریب افراد تعمیر تلفن: امكان دارد ای میلی را دریافت كرده باشید كه به طرز عجیبی از شما درخواست پول كند. آیا شما فریب آن را خواهید خورد؟


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، امكان دارد باور داشته باشید كه خیلی باهوش هستید و به دنبال حقه پست های الكترونیكی باشید، اما این روزها، ای میل های ساده و ظاهرا ایمنی هستند كه در اصل ای میل های جعلی بوده و می توانند موثرتر و كارآمدتر عمل كنند.

پس از سال ها و گفته های بسیار، همه در مورد كلاهبرداری های ای میل نیجریه می دانند: كسی كه بعنوان یك مقام آفریقایی می خواهد شما را كمك نماید كه میلیاردها دلار از كشور خود خارج كند. اما هم اكنون، موفق ترین ایمیل های كلاهبرداری هم اكنون با هدف كسب و كارهاست.

این یك حمله ساده است: یك ای میل با متن ساده كه به نظر می آید از فردی كه شما می شناسید و یا به او اعتماد دارید، ارسال شده است و شما را با این عناوین خطاب می كند: مالك، مدیرعامل یا معاون ارشد معاونت در شركت. هدف وی این است كه گیرنده را وادار به ارسال پول كند.

قربانی برروی یك لینك در پست الكترونیكی كلیك می كند و صدمه انجام می گردد. اما بر مبنای اطلاعات سایت پلیس فتا، باید توجه داشته باشید هیچگاه به چنین ای میل هایی اطمینان نكنید. تنها كافی است یك تماس تلفنی ساده به فردی كه از شما این درخواست را داشته، انجام دهید. همینطور توجه داشته باشید كه روی لینك هایی كه به نظرتان مشكوك هستند، كلیك نكنید.1397/06/17
15:40:07
5.0 / 5
4144
تگهای خبر: تلفن , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل