یك ركورد چینی دیگر؛

تعداد كاربران اینترنت در چین از مرز ۸۰۰ میلیون نفر گذاشت

تعداد كاربران اینترنت در چین از مرز ۸۰۰ میلیون نفر گذاشت تعمیر تلفن: چین بعنوان یكی از پرجمعیت ترین كشورهای جهان این روزها ركورد بی سابقه ای را در زمینه استفاده از اینترنت به ثبت رسانده است.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از زددی نت، تعداد كاربران اینترنت در این كشور از مرز ۸۰۰ میلیون نفر گذشته است. علت این مساله توسعه بی سابقه كسب و كارهای اینترنتی در چین است.
امروزه مردم چین به دلایل مختلفی مجبور به استفاده از اینترنت هستند كه همچون آنها می توان به انجام پرداخت های موبایلی، دسترسی به خدمات مختلف با استفاده از اپلیكیشن های همراه و غیره اشاره نمود.
بر اساس گزارش مركز اطلاعات شبكه اینترنت در چین كه هفته گذشته انتشار یافته تعداد كاربران اینترنت در این كشور در ماه ژوئن از مرز ۸۰۲ میلیون نفر گذشت.
همین آمار نشان داده است ۹۸.۳ درصد از كاربران اینترنت در چین از تلفن همراه برای اتصال به دنیای مجازی استفاده می نمایند و گوشیهای هوشمند ابزار غالب برای متصل شدن به اینترنت هستند.
علاوه بر این، ارتقای زیرساخت های اینترنت، افزایش سرعت شبكه های مخابراتی و بهبود خدمات عرضه شده از این طریق سبب شده تا اینترنت در چین به شدت محبوب شود.
علیرغم كاهش ۴.۹ درصدی عرضه گوشیهای هوشمند در چین در سال قبل میلادی، این كشور هنوز بزرگترین بازار گوشیهای همراه در جهان است و بر مبنای آمار اعلام شده توسط موسسه آی دی سی در سال ۲۰۱۷ حدود ۴۴.۳ میلیون واحد گوشی در چین عرضه شده است.
كشور چین هم اكنون ۱.۴ میلیارد نفر جمعیت دارد و ازاین رو ۵۷.۷ درصد از ساكنان این كشور از اینترنت استفاده می نمایند. ازاین رو ضریب نفوذ اینترنت در چین هنوز پایین است و از هر ۵ نفر چینی هنوز ۲ نفر از اینترنت استفاده نمی كنند.
خرید آنلاین و پرداخت موبایلی دو فعالیت مهم و اصلی در رابطه با اینترنت هستند كه ۷۱ درصد از كاربران اینترنت در چین این كارها را انجام می دهند. از هر سه چینی یك نفر از اینترنت برای كرایه خودرو یا دوچرخه استفاده می نماید. از هر پنج چینی هم یك نفر از اینترنت برای مدیریت امور مالی خود بهره می گیرد.
یكی دیگر از كسب و كارهای پررونق اینترنتی در نیمه اول سال ۲۰۱۸ پخش ویدئوهای كوتاه بوده است. از هر چهار چینی سه نفر به مشاهده این ویدئوها علاقه دارند.

1397/06/05
13:52:23
5.0 / 5
5296
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل