با قابلیت عدم مزاحمت؛

توقف پیام های آزاردهنده اینستاگرام و فیسبوك ممكن شد

توقف پیام های آزاردهنده اینستاگرام و فیسبوك ممكن شد تعمیر تلفن: خیلی از شبكه های اجتماعی روزانه تعداد زیادی پیام اطلاع رسانی را برای مخاطبان خود ارسال می كنند كه در بلند مدت برای كاربران آزاردهنده است.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از یاهونیوز، دو شبكه اجتماعی اینستاگرام و فیسبوك اعلام نموده اند كه بزودی قابلیت عدم مزاحمت یا Do Not Disturb را بر روی سایت ها و اپلیكیشن های خود فعال می كنند تا كاربران كنترل بیشتری بر روی پیام های دریافتی با استفاده از این دو شبكه اجتماعی داشته باشند.
ظاهرا این خدمات به صورت آزمایشی در هر دو شبكه اجتماعی فعال شده و برخی كاربران از دسترسی به آنها اطلاع داده اند. بر این اساس افراد می توانند یك محدوده زمانی را برای خود انتخاب كنند تا طی این مدت هیچ پیام اخطار یا اطلاع رسانی دریافت نكنند.
آنها همینطور می توانند این قابلیت را به گونه ای تنظیم كنند كه به صورت كلی هیچ پیامی را دریافت نكنند و تا زمانی كه آن را از كار نینداخته اند از دریافت هر گونه پیامی مصون باشند.
پیش از این و در ماه می گذشته كوین سیسترام مدیر عامل اینستاگرام از برنامه ریزی این شركت برای عرضه خدمات مذكور اطلاع داده بود. احتمال می رود فیسبوك با عنایت به طیف گسترده تر مخاطبانش این خدمات را زودتر از اینستاگرام ارائه نماید.

1397/05/01
13:22:11
5.0 / 5
4882
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل