بهبود كیفیت محصولات هوآوی

بهبود كیفیت محصولات هوآوی تعمیر تلفن: حتما این ضرب المثل به گوشتان رسیده كه «آتش كه گرفت، تر و خشك با هم می سوزند»؛ شركت های چینی غالبا به خاطر كیفیت محصولاتشان در كشورمان ایران اسم و رسم خوبی نداشته و گاهی پیش می آید كه مردم بدون داشتن كوچك ترین شناخت در رابطه با یكی از آنها، حكمی كلی را در رابطه با آن صادر می كنند.


هوآوی یكی از شركت هایی است كه برای از بین بردن این دیدگاه تلاش زیادی كرده و عملكرد موفق آن در بازار كشورمان نیز خود موید همین مدعاست.
 
شعار همیشگی هوآوی «اول كیفیت» است و به همین خاطر كیفیت در فرآیند هایی مانند تحقیقات و توسعه، طراحی، تولید، آزمایش و مدیریت تامین كنندگان، در همه مراحل اولین اولویت آن بوده است.
 
در ادامه به چند مورد واقعی در ارتباط با مسئولیت پذیری هوآوی در قبال مشتریان با توجه به شعار «اول كیفیت» خواهیم پرداخت.
 
ماه اگوست سال 2015 موبایل های MateS و Honor 7i از حسگر نور محیط بهره می‌ بردند، اما بعد از یك سال 1/0 درصد از این سنسورها از كار افتادند. با این حال همه عملكرد آن دستگاه ها بدون نقص انجام می‌ شد، اما هوآوی تصمیم گرفت كه این دستگاه را بازنگری و تعویض كند اگرچه هزینه زیادی برای آن شركت در پی داشت.
 
در موردی دیگر برای جلوگیری از واكنش‌ های حساسیت‌ زای ناشی از دستگاه‌ های پوشیدنی، هواوی یك تیم ویژه برای ایجاد استانداردهای دقیق تعیین كرد. هواوی با توجه به مسائل مربوط به سلامت شخصی و ایمنی دستگاه‌ های پوشیدنی از سال 2014 شروع به كار كرد و یك تیم ویژه را برای كار با انجمن پوست ژاپن و موسسه تحقیقات و بهداشت عمومی برای بررسی واكنش‌های حساسیت‌زای ناشی از مواد شیمیایی اختصاص داد. در سال 2015 تیم استاندارد آلرژی پوست تاسیس شد و استانداردهای آلرژی و مواد سمی برای محصولات پوشیدنی و كودكان مورد آزمایش قرار گرفت.
 
هواوی با سازمان‌ های مشهوری همچون TUV و SGS همكاری كرد و ۶ دسته از مواد شامل فلز، پلاستیك، پارچه، چرم واقعی، سرامیك‌/ شیشه، رنگ / پوشش، همچنین 19 فلز سنگین مانند كروم نیكل و همچنین 21 ماده شیمیایی خطرناك مانند ‌organotin ،PAHs و متانول را برای واكنش با پوست مورد آزمایش قرار داد.
 
محدودیت‌ های شدیدی برای جلوگیری از تاثیر بر بدن انسان در نظر گرفته شد. به این ترتیب سیستم ارزیابی زیست محیطی تجهیزات پزشكی برای انجام آزمایش حساسیت پوست و آزمایش واكنش آلرژیك طراحی شد.
 
هواوی تمام قسمت‌ های دستگاه‌ های پوشیدنی كه با بدن انسان تماس می‌ گیرند، مانند مچ دست، قفل، بند و ساختارهای بیرونی را مورد بررسی قرار داده و آزمایش كاملی روی مواد و رنگ‌ ها انجام می‌دهد. همچنین موادی كه از سوی تامین كنندگان در اختیار هواوی قرار داده می شوند نیز مورد آزمایش قرار می‌‌ گیرد و برای هر سری محصولات، آزمایش بتا روی بیش از ۵۰۰ كاربر به منظور رد هر گونه خطر واكنش آلرژیك صورت می‌گیرد.
 
توجه به كیفیت طراحی
 
هواوی همیشه استانداردهایی را برای فاصله بین نمایشگر و قاب تلفن های هوشمندش در نظر گرفته است. این استاندارد 15/0 میلی‌ متر است كه مهندسان سازه از آن استفاده می‌ كنند. البته تولید كنندگان تلفن های هوشمند استاندارد فاصله بین بدنه و نمایشگر را 15/0 تا 18/0 میلی‌ متری در نظر می‌ گیرند. اما هواوی در حال كار كردن روی كاهش این میزان از 15/0 تا 1/0 میلی‌ متر است.
1396/04/27
18:52:58
5.0 / 5
5566
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل