توضیحی دیگر درباره محدودیت برخی پیام رسان ها

توضیحی دیگر درباره محدودیت برخی پیام رسان ها تعمیر تلفن: معاون هماهنگی و برنامه ریزی امور حقوقی دستگاههای اجرایی كشور درباره محدودیت دسترسی به برخی پیام رسان ها اظهار داشت: گره گشایی و حل مبحث به هم یاری و همراهی قوای سه گانه وابسته است و هیچ یك از قوا به تنهایی و بی توجه به آثار امر، امكان تصمیم گیری قطعی در این خصوص را ندارد.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، علیرضا آذربایجانی، در عرضه توضیحاتی درباره محدودیت دسترسی به برخی پیام رسان ها اظهار نمود: با عنایت به درج مطالب متفرقه در شبكه های مجازی پیرامون عدم اطلاع رسانی اقدامات انجام شده نسبت به رفع اثر از دستور و یا قرار صادره از سوی بازجو محترم دادسرای رسانه تهران، لازم به ذكر است دستور صادره با عنایت به مجموع موازین قانونی، واجد جنبه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، فنی و حقوقی و حتی اقتصادی می باشد.

وی ادامه داد: در مورد ابعاد حقوقی اقدام فوق اهم نكات مرتبط در اطلاعیه قبلی دولت مطرح و منعكس شده است. در این راستا نظر به این كه اجرای مفاد قرار به شركتهای تابعه و وابسته به وزارت ارتباطات ابلاغ گردیده و به لحاظ ابعاد تخصصی، هر گونه اقدام مرتبط هم در حیطه مسولیت آنها قرار دارد تمامی جهات حقوقی اعتراض به تفصیل جهت اقدام به مراجع مربوط اعلام تا بر مبنای مبانی اعلامی نسبت به اعتراض به قرار صادره مستقیما اقدام نمایند.
آذربایجانی سپس اظهار داشت: آن چه مسلم است با عنایت به ابعاد گوناگون مبحث و گستردگی سطح ارتباط جامعه با آن، گره گشایی و حل مبحث به هم یاری و همراهی قوای سه گانه وابسته است و هیچ یك از قوا به تنهایی و بی توجه به آثار امر، امكان تصمیم گیری قطعی در این خصوص را ندارد.
وی در انتها خاطرنشان كرد: بدیهی است بخش قابل توجهی از تلاشهای دولت مصروف تحقق همین هدف شده و تلاش بر این است كه اقدامات انجام شده مبتنی بر واقعیت باشد و صرفا جنبه تبلیغاتی نداشته باشد.1397/02/23
15:06:40
5.0 / 5
4608
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل