رئیس جمهور: فیلترینگ تلگرام مورد تأیید دولت نیست

رئیس جمهور: فیلترینگ تلگرام مورد تأیید دولت نیست تعمیر تلفن: رئیس جمهور در صفحه اینستاگرام خود تاكید كرد: فیلتر و مسدودسازی اخیر تلگرام نه توسط دولت اجرا شده و نه مورد تأیید دولت می باشد.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، صفحه رسمی «حسن روحانی» در اینستاگرام، با اشاره به فیلتر شدن تلگرام با دستور قضایی، متنی را منتشر نمود و نوشت: «سیاست دولت یازدهم و دوازدهم مبتنی بر تولید فضای امن مجازی بوده و نه امنیتی و تابحال هیچ شبكه اجتماعی یا پیام رسان «توسط این دولت» مسدود نشده و نخواهد شد. فیلتر و مسدودسازی اخیر تلگرام هم نه توسط دولت اجرا شده و نه مورد تأیید دولت می باشد.

برای مسدودسازی پیام رسان مذكور در تاریخ ۹۷.۲.۱۰ حكم قضایی صادر و به همه اپراتورهای موبایل و عرضه دهندگان خدمات اینترنتی ابلاغ كردند تا آن ها رأساً اقدام به اختلال در ارتباط نمایند. (مشابه این اقدام هم سال قبل و در دوران انتخابات ریاست جمهوری، برای امكان تماس صوتی تلگرام انجام شده بود.)

عدم طی مراحل قانونی امور اجرایی كه با استفاده از ابزار قهریه و قضائیه صورت بگیرد، در تعارض با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و در نقطه مقابل دموكراسی قرار دارد.

اگر در عالی ترین سطح نظام، تصمیمی برای محدود كردن یا مسدودسازی ارتباطات مردم گرفته شده است، باید صاحبان واقعی این كشور كه مردم هستند در جریان امور قرار بگیرند.»

به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، در ذیل این متن هشتگ های #محرمانه_نداریم #حكم_سفارشی #جریان_آزاد_اطلاعات #حق_انتخاب #پیام_رسان استفاده شده است.
عكسی كه صفحه اینستاگرام حسن روحانی برای پُست اخیر خود منتشر نموده است

1397/02/15
11:37:14
5.0 / 5
5119
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل