توضیحات خرم آبادی درباره فیلترینگ تلگرام

توضیحات خرم آبادی درباره فیلترینگ تلگرام تعمیر تلفن: معاون قضایی دادستان كل كشور در امور فضای مجازی مطلبی را در مورد میزان موفقیت فیلتر تلگرام در روسیه به رشته تحریر در آورده است.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، متن یادداشت عبدالصمد خرم آبادی كه در كانال شخصیش در سروش انتشار یافته به شرح زیر است:

«علیرغم تبلیغات وسیع رسانه های آمریكایی و غربی و طرفداران آنها دائر بر ناموفق بودن فیلتر تلگرام در روسیه، فیلتر تلگرام در این كشور موفق بوده و پس از فیلتر رتبه بازدید تلگرام در این كشور سقوط فاحشی داشته است.
بررسی های به عمل آمده از آن حكایت می كند كه رتبه بازدید تلگرام پیش از فیلتر شدن در روسیه 105 بوده و ظرف 10 روز گذشته از رتبه یكصد وپنجمین پایگاه پر بازدید به رتبه 209 سقوط كرده است. یعنی هر روز بیش از 10 پله سقوط داشته است.
با توجه به روند پر شتاب مهاجرت مردم با بصیرت ایران اسلامی به پیام رسان های داخلی و دانش و تجربه جوانان و مهندسان نخبه ایرانی و عزم جزم و هماهنگی بی نظیر اكثریت قریب به اتفاق مسئولان در رفع سلطه بیگانگان بر فضای مجازی كشور، ان شاءالله جمهوری اسلامی ایران در این موفق تر عمل خواهد نمود.»

1397/02/14
14:27:05
5.0 / 5
5351
تگهای خبر: تلگرام , فیلتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل