دسترسی به كدهای منبع؛

سریال حمله سایبری به زیرساختهای آمریكا به مایكروسافت هم رسید

سریال حمله سایبری به زیرساختهای آمریكا به مایكروسافت هم رسید به گزارش تعمیر تلفن هکرهایی که با سوءاستفاده از یکی از نرم افزارهای شرکت سولارویندز دهها نهاد دولتی و خصوصی را در آمریکا هک کردند، به کدهای منبع مایکروسافت هم دسترسی یافته اند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از انگجت، ابعاد گسترده هک شرکت سولارویندز در آمریکا هنوز به صورت کامل مشخص نشده و تازه ترین بررسی های مایکروسافت نشان داده است که هکرها به کدهای منبع اختصاصی مایکروسافت هم دست یافته اند. البته این شرکت مدعی است که داده های خصوصی مشتریان مایکروسافت به دست هکرها نیفتاده است.
بر اساس اطلاعیه مایکروسافت فعالیتهای غیرعادی و مشکوکی در بعضی حساب های داخلی این شرکت شناسایی شده و از این طریق کدهای منبع مایکروسافت رؤیت شده است. این شرکت مدعی است هیچیک از این کدها دستکاری نشده اند و تحقیقات در این حوزه ادامه دارد. مایکروسافت افزوده که امنیت مشتریان یا خدماتش به دلیل وقوع این حمله به خطر نیفتاده است.
با توجه به اینکه منابع مستقل ادعاهای مایکروسافت را تأیید نکرده اند، هنوز معلوم نیست این شرکت در این مورد تا چه حد با صداقت اطلاع رسانی کرده است.
در مجموع دهها وزارتخانه و شرکت خصوصی بزرگ و مشهور در جریان حملات هکری مورد اشاره صدمه های غیرقابل جبرانی دیده اند.


منبع:

1399/10/13
13:23:42
0.0 / 5
1136
تگهای خبر: خدمات , شركت , هكر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل