شكایت مبتكر ایموجی های تنوع نژادی از كپی كاری اپل

شكایت مبتكر ایموجی های تنوع نژادی از كپی كاری اپل شركت اپل بابت كپی كردن ایده تنوع نژادی در دنیای ایموجی ها یا صورتكهایی كه برای بیان احساسات در ارتباطات دیجیتالی مورد استفاده قرار می گیرند، با شكایت روبرو شد.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، کاترینا پاروت، یک زن آفریقایی-آمریکایی روش تحت کپی رایت خود که به کاربران اجازه می داد از بین پنج صورتک با رنگهای پوستی متفاوت معروف به iDiversicons انتخاب کنند را برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ در فروشگاه برنامه اپل و در سال ۲۰۱۴ در آی تیونز عرضه نمود.

پاروت مدعی است مذاکرات همکاری وی با اپل بعد از مجموعه دیدارهایی که در سال ۲۰۱۴ با دو مهندس نرم افزاری ارشد این شرکت داشت و آنها به بررسی دقیق فناوری وی پرداختند، به نتیجه نرسید. بعد از آن اپل در آوریل سال ۲۰۱۵ پالت انتخاب پنج رنگ پوست برای ایموجی ها را منتشر نمود و دانلود iDiversicons پاروت کاهش پیدا کرد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، وی در شکایتی که در دادگاه فدرال واکوی تگزاس تنظیم کرد، اپل را به نقض کپی رایت و استفاده نادرست از ایده و فناوری اش و رقابت غیرمنصفانه متهم کرد و خواهان حکم دادگاه برای ممنوع کردن استفاده اپل از کار وی و خسارت مالی بر اساس سود اپل و ضرر مالی کسب و کارش از کپی کاری این شرکت شد. اپل در اینباره اظهارنظر نکرد.

منبع:

1399/06/31
13:19:54
5.0 / 5
2007
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل