كدام كشورها بیش ترین كاربران اینستاگرامی را دارند؟

كدام كشورها بیش ترین كاربران اینستاگرامی را دارند؟ تعمیر تلفن: تازه ترین آمارهای انتشار یافته در آوریل 2020 لیستی از 20 كشور را كه كاربران آن بیش ترین استفاده از شبكه اجتماعی اینستاگرام را به نام خود ثبت كرده اند، نشان میدهد.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از سایت statista، کارشناسان و پژوهشگران در تازه ترین آمار در گزارش های ماهانه در آوریل ۲۰۲۰ لیستی از ۲۰ کشور جهان را که دارای بیشترین تعداد کاربران فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام هستند، منتشر نموده اند که نشان میدهد این شبکه اجتماعی در کدام کشورها بیشترین مخاطب و طرفدار را داراست.
در زیر لیستی از کشورهای جهان را که میزبان بیشترین تعداد کاربران فعال در اینستاگرام هستند را مشاهده می کنید:
ایالات متحده آمریکا: ۱۲۰ میلیون کاربر هند: ۸۸ میلیون کاربر برزیل: ۸۲ میلیون کاربر اندونزی: ۶۴ میلیون کاربر روسیه: ۴۶ میلیون کاربر ترکیه: ۳۹ میلیون کاربر ژاپن: ۳۱ میلیون کاربر مکزیک: ۲۶ میلیون کاربر انگلستان: ۲۵ میلیون کاربر آلمان: ۲۲ میلیون کاربر ایتالیا: ۲۱ میلیون کاربر فرانسه: ۱۹ میلیون کاربر آرژانتین: ۱۸ میلیون کاربر اسپانیا: ۱۷ میلیون کاربر کانادا: ۱۳ میلیون کاربر کره جنوبی: ۱۳ میلیون کاربر عربستان سعودی: ۱۳ میلیون کاربر تایلند: ۱۳ میلیون کاربر کلمبیا: ۱۲ میلیون کاربر مالزی: ۱۲ میلیون کاربر در این نمودار می توان دریافت که ایالات متحده آمریکا، هند و برزیل به تردید در جایگاه های نخست تا سوم لیست ۲۰ کشور جهان که کاربران آنها بیشترین استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام را دارند، قرار گرفته اند.
اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در بین کاربران فضای مجازی بشمار می رود که در این میان، نسل جوان و نوجوان از آن استقبال بیشتری نسبت به سایر رده های سنی کرده اند.
این شبکه اجتماعی الان میزبان بیش از یک میلیارد نفر کاربر فعال در ماه است که از قابلیت و امکانات مختلف آن روزانه استفاده می نمایند.


منبع:

1399/03/17
23:32:35
5.0 / 5
2721
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل