تحویل سیمكارت های سرپرستان خانوار توسط پست

تحویل سیمكارت های سرپرستان خانوار توسط پست به گزارش تعمیر تلفن مدیر عامل شركت ملی پست با اشاره به توزیع سیمكارت های سرپرستان خانوار برای دریافت وام یك میلیون تومانی اظهار داشت: سیمكارت های ثبت نامی سرپرستان خانوار بوسیله شركت ملی پست توزیع می شود.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، حسین نعمتی - رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل پست - با اشاره به ارائه سیمكارت های سرپرستان خانوار اظهار نمود: بعد از اعلام دولت، در خصوص ضرورت ارسال پیامك به كد ۶۳۶۹ از سیم كارتی كه به نام سرپرست خانوار است برای دریافت تسهیلات یك میلیون تومانی، تعداد زیادی از متقاضیانی كه فاقد این شرط بودند به دفاتر مربوطه برای دریافت سیمكارت مراجعه كردند.
وی ادامه داد: برهمین اساس اپراتورهای تلفن همراه نسبت به تخصیص سیمكارت رایگان به این دسته از هموطنان اقدام نمودند، بدین سبب در ایام نخست طرح مذكور، تعداد زیادی از این افراد با مراجعه حضوری در دفاتر و نمایندگی های اپراتورها ضمن به مخاطره انداختن سلامت خود، زمینه افزایش انتشار این ویروس را فراهم كردند.
بنا بر اعلام شركت پست، نعمتی اشاره كرد: در همین رابطه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رویه یاد شده را اصلاح كرد و پیش گیری از ثبت نام و دریافت حضوری سیمكارت را مورد تاكید قرار داد.
مدیرعامل شركت پست با اعلان اینكه این شركت همیشه در ایفای مسئولیت های اجتماعی خود در عرصه های مختلف حضور فعال داشته و نقش موثری در شرایط مختلف بحرانی كشور مانند سیل، زلزله و غیره ایفا كرده است اشاره كرد: در این شرایط خطیر نیز به رغم دشواری های موجود، ضمن همكاری با اپراتورهای فعال در حوزه تلفن همراه كشور، با ارسال این سیمكارت ها به آدرس سرپرستان خانوار گامی سترگ در راه استمرار فاصله گذاری هوشمند و پیش گیری از انتشار ویروس كرونا برداشته است.
نعمتی تصریح كرد: با این تسهیل به وجود آمده برای هموطنان، سرپرستان خانوار، به سامانه های تحت وب اپراتورهای تلفن همراه مراجعه و بعد از ثبت اطلاعات مورد نیاز همچون نشانی دقیق پستی و كد پستی محل سكونت، سیمكارت به نام وی صادر و بعد از تحویل پاكت محتوی سیمكارت به پست، این مرسولات در اسرع وقت درب منازل سرپرستان خانوار تحویل می شود.
منبع:

1399/02/01
14:08:52
5.0 / 5
2946
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل