برای تست كاركنان؛

آمازون آزمایشگاه تست كرونا راه اندازی می نماید

آمازون آزمایشگاه تست كرونا راه اندازی می نماید به گزارش تعمیر تلفن در شرایطی كه خیلی از شركت های فناوری مجبور به تعطیلی كارخانه ها و مراكز خود شده اند، آمازون در حال تأسیس آزمایشگاه اختصاصی تست كرونا است.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از سنتینل، آمازون كه به دلیل ماهیت فعالیت خود در زمینه ارسال انواع بسته و كالا به مقاصد مختلف قادر به تعطیل كردن مراكز و انبارهای خود نیست، می خواهد با راه اندازی آزمایشگاه تست به صورت مرتب و دائمی از كاركنانش آزمایش كرونا بگیرد.
گروهی از كاركنان شركت آمازون با تخصص های مختلف شامل دانشمندان و پزشكان و محققان و مدیران برنامه تا متخصصان نرم افزار با یكدیگر همكاری می كنند تا راه اندازی آزمایشگاه مورد اشاره هر چه سریع تر ممكن شود.
نصب و مونتاژ تجهیزات مختلف در این آزمایشگاه در حال انجام می باشد و بر مبنای بیانیه جدید آمازون طی روزهای آینده نخستین گروه از كاركنان این شركت در این محل تست كرونا خواهند داد.
آمازون بیشتر از ۱۵۰ فرآیند كاری خویش را تغییر داده تا تماس كاركنان این شركت به حداقل رسیده و از تماس نزدیك آنها با یكدیگر جلوگیری شود تا امنیت افراد تأمین شده و احتمال بیماری آنها به حداقل برسد. آمازون می خواهد پس از راه اندازی این آزمایشگاه از همه كاركنان خود و حتی افرادی كه هیچ نشانه ای از ابتلاء به كرونا ندارند، تست بگیرد.


منبع:

1399/01/24
15:01:56
5.0 / 5
3272
تگهای خبر: آمازون , زمینه , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل