خبرگزاری ان بی سی فاش كرد

شام محرمانه زاكربرگ با ترامپ

شام محرمانه زاكربرگ با ترامپ به گزارش تعمیر تلفن خبرگزاری ان بی سی فاش كرده است كه زاكربرگ در مسافرت ماه گذشته خود به ساختمان كنگره ایالات متحده برای بحث و تبادل نظر در مورد رمزارز پرحاشیه فیس بوك معروف به ˮلیبراˮ توقفی هم در كاخ سفید داشته و به همراه یكی از اعضای هیئت مدیره فیس بوك یك شام محرمانه با دونالد ترامپ داشته است.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا و به نقل از ان بی سی، ماه گذشته مارك زاكربرگ مدیرعامل فیس بوك به صورت علنی یك سفر به "كاپیتول هیل" ساختمان كنگره ایالات متحده داشت و در مقابل نمایندگان كنگره برنامه های رمزارز فیس بوك معروف به "لیبرا"(Libra) را توضیح داد و ابهام زدایی كرد.
اما حالا خبرگزاری "NBC" فاش كرده است كه زاكربرگ همینطور یك توقف دیگر در راه بازگشت داشته است كه قبلاً فاش نشده بود. گفته می شود وی یك شام محرمانه در كاخ سفید به همراه "پیتر تیل" عضو هیئت مدیره فیس بوك با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریكا داشته است.
سخنگوی فیس بوك در اطلاعیه ای به خبرگزاری ان بی سی اظهار داشت: همانطور كه برای مدیرعامل یك شركت بزرگ آمریكایی طبیعی است، مارك زاكربرگ هم دعوت به صرف شام با رئیس جمهور و بانوی اول آمریكا در كاخ سفید را پذیرفت.
تابحال هیچ نشانه ای در مورد دلیل این ملاقات فاش نشده است و این ملاقات تا به امروز یك راز بود.
زاكربرگ اوایل همان ماه به صورت علنی با ترامپ در دفتر بیضی مشهور رئیس جمهور در كاخ سفید معروف به "Oval Office" ملاقات كرده بود و در آخرین روز سفر خود هم از كارخانه تولید كامپیوتر های جدید "مك پرو" اپل در تگزاس كه آن زمان در حال ساخت بود، بازدید كرد.1398/09/03
09:58:13
5.0 / 5
4797
تگهای خبر: اپل , شركت , فیس بوك , كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل