كارگر شهرك صنعتی كرمانشاه برنده آپارتمان یك میلیاردی رایتل شد

كارگر شهرك صنعتی كرمانشاه برنده آپارتمان یك میلیاردی رایتل شد تعمیر تلفن: یك كارگر صنعتی در اسلام آباد كرمانشاه با شركت درطرح جایزه بزرگ رایتل یك دستگاه آپارتمان به ارزش یك میلیارد تومان برنده شد.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از مهر و به نقل از رایتل، همزمان با روز كارگر مراسم تعیین برنده جایزه بزرگ رایتل برگزار و به یك نفر از مشتركین اپراتور رایتل كه با خرید یك سیم كارت رایتل و یك شانس در این قرعه كشی شركت كرده بود برنده یك دستگاه آپارتمان شد.
گفتنی است در مسابقه جایزه بزرگ رایتل نزدیك به سی میلیون شانس برای برنده شدن وجود داشت كه از این میان با اجرای مراسم قرعه كشی كارگر شهرك صنعتی اسلام آباد برنده آپارتمان یك میلیارد تومانی رایتل شد.
همچنین در این مراسم ۱۰ نفری كه با كسب بالاترین امتیاز، بیشترین شانس شركت در قرعه كشی بزرگ رایتل را داشتند عرضه شدند و به پاس همراهیشان با این طرح یك كیف از هدایای رایتلی شامل مودم همراه 4G و بسته های طولانی مدت اینترنت رایتل دریافت نمودند.
لازم به ذكر است مسابقه جایزه بزرگ رایتل از اواخر اسفندماه سال ۹۷ شروع شد و علاقه مندان می توانستند با ثبت نام یا ترابرد به رایتل و نخستین استفاده سیم كارت خود عضوی از خانواده رایتل شده و در قرعه كشی یك واحد آپارتمان به ارزش یك میلیارد تومان شركت نمایند.
مشتركین پیشین رایتل باز می توانستند با خرید بسته و یا افزایش اعتبار، پرداخت صورتحساب و كسب امتیاز بیشتر، شانس خودرا برای برنده شدن در قرعه كشی جایزه بزرگ رایتل بالا برند.


منبع:

1398/02/13
12:07:13
5.0 / 5
4483
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل