با استفاده از تبلت صورت گرفت؛

دزدی اینترنتی زندانیان در آمریكا

دزدی اینترنتی زندانیان در آمریكا تعمیر تلفن: ۳۶۴ زندانی در آمریكا با استفاده از شكاف امنیتی در تبلت های مخصوص، حدود ۲۲۵ هزار دلار اعتبار دزدیدند.خبرگزاری مهر به نقل از ورج، به قول مقامات، زندانیان در ۵ زندان ایالت آیداهو آمریكا با سوء استفاده از شكاف امنیتی در تبلت های Jpay خود، حدود ۲۲۵ هزار دلار اعتبار دزدیدند. سازمان اصلاح و تربیت آیداهو اعلام نمود ۳۶۴ زندانی تراز حساب خود در تبلت های JPay را ارتقا داده اند.
شركت JPay تبلت هایی مخصوص زندانیان می سازد. زندانیان می توانند با استفاده از اعتبار در این تبلت ها از موسیقی، كتاب الكترونیك، بازی و حتی خرید خود دستگاه های JPay استفاده كنند. همینطور تبلت های مذكور دسترسی به اخبار، مواد آموزشی و تصاویر و ویدئوهایی جدید را برای زندانیان فراهم می آورد.
پس از آنكه زندانیان روش سوءاستفاده از شكاف امنیتی را به یكدیگر منتقل كردند، یكی از آنها حدود ۱۰ هزار دلار را به حساب هایشان منتقل كرد و ۵۰ زندانی دیگر هم اعتباری بیش از هزار دلار را به حساب های خود افزودند.
به هرحال سازمان اصلاح و تربیت آیدهوا اوایل ماه جاری قضیه را كشف و اعلام نمود در رویداد مذكور به اموال مردم عادی خسارت وارد نشده است.
از سوی دیگر JPay اجازه دانلود موسیقی و بازی را به زندانیان مسدود كرده تا آنها هزینه خریدهای خویش را بپردازند. البته زندانیان هنوز می توانند از خدمت ایمیل استفاده كنند.
این شركت تابحال حدود ۶۵ هزار دلار اعتبار را بازپس گرفته است. مقامات هم این زندانیان را تنبیه كرده اند.

1397/05/06
14:14:11
5.0 / 5
4784
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل