اعلام تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت مخابرات بعلاوه جدول

اعلام تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت مخابرات بعلاوه جدول تعمیر تلفن: شركت مخابرات ایران با انتشار جدولی تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت این شركت را بعد از تصویب مدل اینترنت غیرحجمی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام نمود.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، شركت مخابرات ایران با انتشار جدولی تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت این شركت را بعد از تصویب مدل اینترنت غیرحجمی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام نمود. بر این اساس قیمت انواع بسته های اینترنتی این شركت در انواع مختلف، مبتنی بر سرعت عرضه شده و همینطور سقف مصرف منصفانه هر بسته مشخص شده به صورت زیر است:


گفتنی است FUP همان مصرف منصفانه است كه خیلی از سرویس دهندگان اینترنت در دنیا از قانون «Fair Usage Policy» یا همان «مصرف منصفانه» استفاده می كنند تا مطمئن شوند كاربران در استفاده از ترافیك و پهنای باند عدالت را برقرار می كنند، چون كه در صورت استفاده بیش از اندازه تعدادی كاربر از پهنای باند، ممكن است كیفیت سرویس دیگر كاربران با افت شدیدی روبرو شود.
حداكثر میزان مجاز استفاده از ترافیك با سرعت سرویس خریداری شده توسط اپراتورها تعیین می گردد و در صورت عبور میزان مصرف مشتری از این سقف سرعت سرویس به حد پایه(۱۲۸K) تنزل خواهد یافت. امری كه البته از زمان اعلام آن با واكنشهای كاربران در سایتها شبكه های مجازی رو به رو شد.1396/09/26
23:23:17
5.0 / 5
4739
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل