پاداش کارمندان فیس بوک آب می رود

پاداش کارمندان فیس بوک آب می رود تعمیر تلفن: متا پلتفرمز که مالک فیسبوک است، می خواهد میزان پاداش تعدادی از کارمندانش را کاهش داده و عملکرد کارکنان خودرا به دفعات بیشتری مورد ارزیابی قرار دهد.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از یک اطلاعیه داخلی، گزارش کرد کارمندان این غول شبکه اجتماعی که در بازنگری پایان سال ۲۰۲۳، به درجه "برآورده کردن بیشتر انتظارات" برسند، درصد کوچکتری از پاداش را گرفته و جایزه سهام محدودتری را در مارس ۲۰۲۴ دریافت خواهند کرد.

ضریب پاداش برای این درجه، از ۸۵ درصد، به ۶۵ درصد کاهش پیدا کرده است و این شرکت ارزیابی دو بار در سال عملکرد کارکنانش را ازسرخواهد گرفت.

سخنگوی شرکت متا در اطلاعیه ای به رویترز اظهار داشت: ما با در نظر گرفتن آموخته ها و بازخوردها طی یک سال گذشته، تغییراتی در پروسه ارزیابی خود صورت می دهیم و در عین حال، برای آینده بهینه می شویم. این تغییرات ارتباطی به سازماندهی مجدد نیروی کار ندارد.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت مادر فیسبوک در ۱۴ مارس اعلام نمود امسال ۱۰ هزار شغل را در دور دوم اخراجها، حذف خواهدنمود. در امتداد سازماندهی مجدد نیروی کار، این شرکت در مقابل دورنمای رکود اقتصادی عمیق، برنامه پنج هزار استخدام جدید را حذف کرده و پروژه هایی که از اولویت کمتری برخوردار می باشند را لغو می کند.

منبع:

1402/01/10
21:32:55
0.0 / 5
188
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل