گسترش شبکه ارتباطات سیار در اهواز و اندیمشک

گسترش شبکه ارتباطات سیار در اهواز و اندیمشک به گزارش تعمیر تلفن، خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و پایداری ارتباطات سیار در ۲ شهرستان اطلاع داد و اظهار داشت: شبکه ارتباطی همراه اول در شهرستان های اهواز و اندیمشک با نصب و راه اندازی چهار دکل جدید پرسرعت تلفن همراه در مناطق پر ترافیک شهری توسعه یافت.رحیم فلاح زاده در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: در ادامه توسعه شبکه ارتباطی همراه اول به منظور رفع مشکلات نقاط کور و گسترش شبکه و پوشش حداکثری آنتن دهی، چهار سایت جدید پرسرعت همراه اول با تکنولوژی G۲، G۳، G۴ و G۴.۵ در مناطق پر ترافیک شهری و با هدف توسعه، ارتقا و افزایش کیفیت شبکه ارتباطات سیار در شهرستان های اهواز و اندیمشک نصب و افتتاح شد.

وی اظهار داشت: با وارد مدار شدن سایت های پرسرعت جدید در مناطق کمپلوی شمالی، کوی سپیدار و حصیرآباد اهواز به شبکه گسترده همراه اول از پروژه ۸+ توسعه ارتباطات سیار استان، مشکلات برخی نقاط کور این مناطق برطرف شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت: همینطور پانزدهمین سایت پروژه فاز هشت توسعه خوزستان در شهرستان اندیمشک با تکنولوژی نسل ۲، سه و چهار به راه افتاده است.

فلاح زاده اظهار داشت: با راه اندازی این سایت ها، تقویت حداکثری پوشش آنتن دهی و بهره مندی از دیتای همراه با سرعت و کیفیت بالاتر برای مشترکان فراهم گشته است.

وی افزود: امیدواریم با اجرای چنین طرح های توسعه ای در شبکه ارتباطی سیار خوزستان، شاهد ارتقاء سطح کیفیت و پایداری شبکه در استان باشیم.
1401/08/15
09:49:24
0.0 / 5
233
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل