زوم به ابزارهای پخش حرفه ای تلویزیونی مجهز می شود

زوم به ابزارهای پخش حرفه ای تلویزیونی مجهز می شود زوم با بهره گیری از ابزار طراحی شده توسط استارت اپ لیمینال به امکانات پخش حرفه ای چندرسانه ای مجهز می شود و خدمات ویدئو کنفرانس خودرا نیز تقویت می کند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ورج، لیمینال دو افزونه نیز طراحی نموده که زوم او اس سی و زوم ایزو نام دارند و از آنها می توان برای پخش زنده حرفه ای رویدادهای خبری و اطلاع رسانی استفاده نمود. زوم می گوید با خرید لیمینال این نرم افزارها را به اپلیکیشن زوم می افزاید تا کاربران خدمات متنوع تر و با کیفیت تری را تجربه کنند.
زوم او اس سی برای حرفه ای کردن نشست های جمعی و حرفه ای و خبری با بهره گیری از پروتکل کنترل آزاد صدا یا او اس سی مورد استفاده قرار می گیرد و امکان افزودن امکانات سخت افزارها، سرورهای رسانه ای و نرم افزارهای ثالث چندرسانه ای به زوم را به وجود می آورد.
در عین حال زوم ایزو انتقال فید ویدئویی هر شرکت کننده در یک رویداد را در قالب خروجی حرفه ای ممکن می کند. این فید را می توان باکیفیت بالا برای پخش حرفه ای و چندرسانه ای به کار گرفت.
زوم می گوید از این طریق می توان دو شکل سنتی و نوظهور پخش رسانه ای را به یکدیگر پیوند زد و ابزار مختلفی برای کنترل آنها در اختیار گرفت. از این طریق استودیوها، سالن های نمایش و انواع سازمان ها می توانند پخش زنده حرفه ای را بر بستر اینترنت تجربه کنند.

1400/10/08
12:40:20
0.0 / 5
277
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل