مسئول سازمان فضای مجازی بسیج:

سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج

سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج تعمیر تلفن: سومین رویداد بزرگ تولید محتوای دیجیتال بسیج در دو مرحله در آبان ماه انجام می شود.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، مسلم معین اظهار داشت: سومین رویداد بزرگ تولید محتوای دیجیتال بسیج در دو مرحله در آبان ماه برگزار می گردد و برگزیدگان خودرا همزمان با شروع هفته بسیج خواهد شناخت.
وی اضافه کرد: مرحله اول این رویداد بطور همزمان در ۳۲ مرکز استانی کشور با حضور بیش از ۴۰۰ تیم تولید محتوای دیجیتال در قالب تیم های سه الی پنج نفره و در سه رشته پویانمای، بازی های ویژه تلفن همراه و نرم افزارهای ویژه تلفن همراه از تاریخ ۱۲ تا ۱۴ آبان ماه در یک رقابت ۴۸ ساعته برگزار شده و بعد از شناخته شدن برگزیدگان، تیم های اول هر بخش در هر استان به مرحله نهایی راه پیدا می کنند.

معین اظهار داشت: مرحله نهایی این رویداد با حضور بیش از ۱۰۰ تیم در سه رشته پویانمایی بازی و نرم افزارهای ویژه تلفن همراه در تاریخ ۲۵ تا ۲۸ آبانماه برگزار می گردد.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در آخر اشاره کرد: آیین اختتامیه این رویداد همزمان جشنواره بزرگ فعالان فضای مجازی ایران برگزار شده و علاوه بر تجلیل از برترینهای فضای مجازی کشور، برگزیدگان نهایی هر بخش معرفی و مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
منبع:

1400/08/09
12:04:00
0.0 / 5
392
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل