مایكروسافت ابزار شبیه سازی تبعات حملات سایبری عرضه نمود

مایكروسافت ابزار شبیه سازی تبعات حملات سایبری عرضه نمود مایکروسافت با هدف استفاده از هوش مصنوعی برای ارتقای امنیت سایبری یک ابزار منبع باز عرضه نموده که به پژوهشگران امکان می دهد تا محیط های شبیه سازی حملات سایبری خلق کنند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ونچربیت، با بهره گیری از این ابزار همین طور می توان تبعات و میزان خسارت حملات سایبری را محاسبه کرد و سپس برای مقابله با این حملات برنامه ریزی نمود.
ابزار مورد اشاره که سایبر بتل سیم نام دارد، شبکه ای برای شبیه سازی و مدل سازی حملات سایبری به وجود می آورد و از این طریق می توان رفتار هکرها را برای تخریب و حمله به لطمه پذیری های شبکه های کامپیوتری مورد بررسی قرار داد.
از این طریق پژوهشگران و مدیران شبکه ها در می یابند کدام یک از گره های موجود در هر شبکه لطمه پذیر است و چگونه باید مشکلات موجود را برطرف کرد. مدل سازی و برنامه ریزی برای دفاع بهینه نیز بوسیله این ابزار هوش مصنوعی امکان دارد.
مایکروسافت مدتی است سرمایه گذاری در حوزه هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی بمنظور ارتقای امنیت سایبری را آغاز نموده و انتظار می رود در آینده محصولات بیشتری دراین زمینه عرضه نماید.

1400/01/24
14:19:06
0.0 / 5
278
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل