ششم اسفند ماه صورت می گیرد

تقدیر از برگزیدگان جشنواره تارنماهای ایران شناسی

تقدیر از برگزیدگان جشنواره تارنماهای ایران شناسی به گزارش تعمیر تلفن مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان اولین جشنواره تارنماهای ایرانشناسی، ششم اسفند ماه در محل بنیاد ایران شناسی برگزار می گردد.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، این جشنواره پیرو انجام طرح پژوهشی "شناسایی تارنماهای در رابطه با مطالعات ایران شناسی" طراحی شده و در آن تلاش شده مطلوب ترین وب گاه ها در زمینه مطالعات ایران شناسی، از نظر شاخص های سنجش وب، شناسایی شود. همینطور جشنواره فوق تلاشی در جهت رقابت صاحبان تارنماها و گردآوری تجربه های آنها، ارتقای سطح كیفی تارنماها در مجامع داخلی و هم ایجاد تحرك در فعالیت های ایران شناسانه در فضای مجازی و افزایش جذابیت و ارتقای كیفیت علمی این گونه فعالیت ها است.
هدف از برگزاری "جشنواره تارنماهای ایران شناسی" فراهم آوردن فضایی است تا مالكان حقیقی و حقوقی و هم حامیان صفحات وب كه دامنه فعالیتشان در حوزه شناخت ایران و مسائل مربوط به آن است، در یك گردهمایی كشوری به گرد هم آیند و نظرات، اطلاعات و احتیاجات اطلاعاتی خویش را با یكدیگر به اشتراك گذارند.

بر این اساس، ثبت نام در جشنواره فوق از تاریخ بیستم آبان ماه ۱۳۹۷ شروع شد و با آخر گرفتن ثبت نام در روز ۳۰ دی ماه ۹۷، تعداد ۶۵ تارنما جهت شركت در جشنواره اعلام آمادگی كردند. از این تعداد، ۴۴ تارنما در بخش حقیقی و ۲۱ تارنما در بخش حقوقی قرار داشتند تا در پنج محور اصلی "تاریخ، فرهنگ و آداب و رسوم ایران"، "زبان، ادب فارسی، مشاهیر و ایران شناسان"، " هنر، معماری و دیرینه شناسی ایران"، "جغرافیا، حیات وحش، طبیعت، گردشگری ایران"، "سازمان ها و مؤسسات مطالعاتی ایران شناسی و پایگاه های خبری" و یك بخش ویژه جشنواره با عنوان "خلیج فارس"به رقابت بپردازند.

با آخر گرفتن مهلت ثبت نام، داوری تارنماهای شركت كننده در دو بخش فنی و محتوایی انجام پذیرفت تا برگزیدگان بر مبنای ملاك های تعیین شده در هر بخش مشخص شوند. بدین منظور، مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان اولین جشنواره تارنماهای ایرانشناسی در محل بنیاد ایران شناسی برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ایرانشناسی، تقدیر از برگزیدگان اولین جشنواره تارنماهای ایران شناسی از ساعت ۹ تا ۱۱ بامداد روز دوشنبه ششم اسفند ماه ۱۳۹۷ در سالن محتشم بنیاد ایران شناسی صورت خواهد گرفت.1397/12/03
12:38:39
5.0 / 5
5233
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل