راه اندازی اینترنت ۵G توسط همراه اول

راه اندازی اینترنت ۵G توسط همراه اول تعمیر تلفن: همراه اول و نوكیا برای ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه در ایران تفاهم نامه همكاری امضا كردند.


روز دوشنبه (۱۲ تیرماه) همراه اول به عنوان بزرگترین اپراتور تلفن همراه خاورمیانه و نوكیا به عنوان وندور اول LTE در جهان، برای شناخت، توسعه و پیاده سازی نسل پنجم تلفن همراه(۵G)، تفاهم نامه همكاری امضا كردند.
در این مراسم كه مدیرعامل همراه اول، مدیر منطقه خاورمیانه و آفریقای شركت نوكیا و جمعی از مدیران همراه اول و نوكیا حضور داشتند، این دو شركت تفاهم كردند طی مدت تفاهم نامه، مسیر ۵G در ایران را با هم جلو ببرند.
 
با تفاهم صورت گرفته با شركت نوكیا كه طبق گزارش Dell’Oro’s وندور برتر LTE در سال ۲۰۱۷ است، مشتركین همراه اول خواهند توانست اینترنت ۵G‌ را همگام با كشورهای پیشرفته تجربه كنند.
 
همراه اول به عنوان بزرگترین اپراتور تلفن همراه (در هر دو حوزه مكالمه و اینترنت همراه) و اولین ارائه دهنده اینترنت نسل ۴.۵ تلفن همراه در كشور، هم اكنون ۹۷۵ شهر را تحت پوشش نسل ۳ و ۷۳۵ شهر را تحت پوشش نسل ۴.۵ تلفن همراه قرار داده است و با این اقدام همچنان پیشرو بودن خود را در ارائه آخرین فناوری ها، ادامه می دهد.
1396/04/13
15:08:20
5.0 / 5
5676
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل