عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس

حضور جوانان در فضای مجازی برای مهار تهاجمات دشمن ضروری می باشد

حضور جوانان در فضای مجازی برای مهار تهاجمات دشمن ضروری می باشد به گزارش تعمیر تلفن یك عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضور جوانان در فضای مجازی برای مهار كردن تهاجمات دشمن امری ضروری می باشد.


محمد قمی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: جوانان امیدهای آینده انقلاب هستند و در پیروزی انقلاب نقش داشته اند، جوانان بعد از پیروزی انقلاب هم در حوزه جهاد و مبارزه با دشمن در هشت سال دفاع مقدس نقش موثری داشته اند، این جوانان در دوران سازندگی و گسترش علم در كشور نقش خویش را به خوبی ایفا كردند.
وی ادامه داد: جوانان در حوزه تجهیزات پزشكی و نظامی و همینطور در حوزه تعلیم و تربیت باعث توسعه و پیشرفت شده اند، جوان استعداد و توان لازم را برای فعالیت دارند و می توانند برای كشور مفید باشد، اگر به فضای مجازی جهت داده شود و استفاده مطلوب از آن مورد توجه قرار گیرد، جوانان همانطور كه در صحنه های واقعی خدمت كردند طبیعتا در این صحنه مجازی هم می توانند مفید باشند. این مورد امروز باید مورد توجه قرار گیرد چون كه امروز تهاجم فرهنگی و اقتصادی از جانب اسرائیل و آمریكا اعمال می شود جوانان می توانند نقش موثری در شكستن جو روانی دشمن در حوزه فضای مجازی داشته باشند و در تولید وحدت و انسجام بین مردم و خنثی كردن نقشه دشمن در این حوزه گام های موثری بردارند.
این عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عنوان كرد: ما از ظرفیت جوانان و تجارب افراد مسن می توانیم استفاده مطلوبی كسب نماییم، جوانان توان و ایمان قابل توجهی دارند كه حتما باید برای منافع ملی و برای توسعه كشور از آن بهره برد.
قمی تصریح كرد: چه بخواهیم چه نخواهیم امروز در جامعه جهانی ابزار ارتباطی مانند تلفن، تلفن همراه و سایر وسایل ارتباطی در حوزه فضای مجازی فعالیت چشم گیری دارند، یك روزی می گفتند ویدئو ممنوع می باشد ولی ما حریف تكنولوژی نمی شویم ولی می توانیم از این حوزه به خوبی استفاده نماییم و به آن جهت دهیم، از فضای مجازی هم می توانیم در سازندگی استفاده نماییم، باید حضور جوانان را در این حوزه جهت دهیم كه با هدف سازندگی و مهار كردن تهاجمات كشور فعالیت كنند. استفاده مطلوب از فضای مجازی و حضور جوانان در این حوزه كاملا ضروری می باشد، البته در این حوزه هم باید آموزش هایی تعریف شود كه خطرات این فضا برای نسل جوان تبیین شود.1397/11/06
14:47:17
5.0 / 5
4589
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل