ارتقای عملكرد بیمارستان ها با نسل پنجم فناوری

ارتقای عملكرد بیمارستان ها با نسل پنجم فناوری به گزارش تعمیر تلفن یكی از اهداف فناوری 5G یا نسل پنجم در آینده، بهبود سلامت افراد است، بدین منظور شركت AT & T با مركز پزشكی دانشگاه راش آمریكا برای تولید اولین بیمارستان تحت فناوری 5G در ایالات متحده همكاری می كند.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، این فناوری باعث افزایش ارتباطات شبكه و كاهش تاخیر در مراقبت های پزشكی در بیمارستان خواهد شد.
Mo Katibeh - مدیر بازرگانی این شركت - اظهار نمود: با كمك این فناوری می توان در بیمارستان اتاقی تولید كرد كه با استفاده از هوش مصنوعی از بیماران مراقبت كرده و با واقعیت مجازی در آموزش دانشجویان پزشكی هم موثر باشد. فناوری با سرعت بالا و كاهش زمان تاخیر باعث می گردد تا مراقبت در هر زمانی صورت پذیرد.
این فناوری علاوه بر سرعت بیش تر در پاسخگویی به كاربران، پایه و اساس فناوری های جدید آینده مانند خودروهای خودران و واقعیت مجازی خواهد بود. با این روش سرعت داده ها 10 تا 100 برابر سریع تر از شبكه های معمولی امروز خواهد بود. در این باره AT & T اعلام نموده كه شبكه 5G را در ورزشگاهی در تگزاس نصب كرده تا یكی از سرگرمی های این باشگاه ورزشی محسوب شود. این انتظار وجود دارد كه شبكه 5G این استادیوم در ماه های آینده راه اندازی شود.
بر مبنای اطلاعات CES2019 نیوز، كارشناسان انتظار دارند كه 5G منجر به تغییراتی مهیج در استادیوم ها باشد.1397/10/21
21:49:33
5.0 / 5
4475
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل