با همكاری پلیس؛

آمازون به دستگیری سارقان كمك می نماید

آمازون به دستگیری سارقان كمك می نماید به گزارش تعمیر تلفن پلیس یك شهر آمریكایی با همكاری آمازون، بسته های پستی خالی اما مجهز به جی پی اس را جلوی در خانه ها قرار می دهد تا بدین سان سارقان مرسوله های پستی را ردیابی و دستگیر كند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از انگجت، پلیس «جرسی سیتی» در آمریكا طرح جدیدی برای یافتن سارقان بسته های پستی اجرا می كند. پلیس این شهر چند بسته جعلی آمازون را جلوی در خانه ها قرار می دهد تا سارقان را دستگیر كند.
درهمین راستا پلیس «جرسی سیتی»با شركت آمازون همكاری می كند تا در مناطقی كه بیشترین میزان دزدی گزارش شده، برای سارقان تله بگذارد.
نیروهای پلیس در زنگ خانه های محل عملیات خود دوربینی نصب می كنند. همینطور بسته ها مجهز به جی پی اس هستند تا بدین سان سارقان ردیابی و دستگیر شوند.
در یكی از موارد یك بسته ۳ دقیقه بعد از رسیدن به مقصد خود به سرقت رفت. البته فرد مظنون به سرعت توسط پلیس دستگیر شد. با این وجود تمام عملیات های دستگیری سارقان موفقیت آمیز نبوده اند.
به هرحال طرح همكاری آمازون و پلیس به صورت محدود اجرا می گردد. باتوجه به حجم بسته های پستی آمازون، امكان اجرای آن به صورت همزمان وجود ندارد.

1397/09/23
17:34:04
5.0 / 5
5121
تگهای خبر: آمازون , دوربین , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل