نظارت بیشتر روی گوگل و فیسبوك در استرالیا

نظارت بیشتر روی گوگل و فیسبوك در استرالیا تعمیر تلفن: مقامات رگولاتوری در استرالیا می گویند به دنبال نظارت ها و كنترل های دقیق تر نمایندگی های چند شركت بزرگ فناوری در این كشور و همچون گوگل و فیسبوك هستند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از اسین ایج، استرالیا بیم دارد كه شركت هایی مانند گوگل و فیسبوك با تسلط بر بازار دیجیتال حقوق دیگر موسسات رقیب را در حوزه هایی مانند تبلیغات آنلاین؛ انتشار اخبار و غیره نقض كنند.
بر همین اساس گزارشی اولیه در مورد قدرت شركت های آمریكایی در بازار استرالیا تنظیم شده كه در آن به تلاش مجالس نمایندگی خیلی از كشورهای جهان برای مهار قدرت نامحدود شركت های فناوری آمریكایی و مقابله با نفوذ روزافزون آنها در زندگی عمومی، حوزه حریم شخصی و امنیت مردم اشاره شده است.
بر اساس همین گزارش دولتی مقرر است پنج تحقیق مستقل در مورد عملكرد، قدرت و نفوذ شركت های آمریكایی بزرگ مانند فیسبوك و گوگل در كشور استرالیا تهیه شود.
به گفته راد سیمز رئیس كمیسیون مصرف كنندگان و رقابت در استرالیا علت انجام این بررسی نگرانی در مورد نقض قوانین رقابتی در بازار توسط شركت های فناوری آمریكایی است.
گوگل در واكنش به این خبر تصریح كرده كه با مقامات استرالیایی همكاری می كند. این شركت ۹۴ درصد از بازار جستجوی اینترنتی استرالیا را در اختیار دارد. فیسبوك هنوز در این زمینه واكنشی از خود نشان نداده است.

1397/09/19
14:38:04
5.0 / 5
4550
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل