با یك اختراع جدید؛

گوگل اسكیت واقعیت مجازی می سازد

گوگل اسكیت واقعیت مجازی می سازد تعمیر تلفن: گوگل یك اختراع واقعیت مجازی را در قالب یك اسكیت به ثبت رسانده كه به افراد امكان می دهد در فضای مجازی گام بردارند، بدون آنكه نگران برخورد با موانع محیطی باشند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از انگجت، با اینكه هدست های واقعیت مجازی تجربه ای بی نظیر را برای كاربران به ارمغان می آورند، اما برای راه رفتن در این فضا هنوز گزینه های محدودی وجود دارد كه یك ابتكار عمل جدید این وضعیت را تغییر خواهد داد.
در حال حاضر اغلب افرادی كه از هدست های واقعیت مجازی استفاده می نمایند مجبورند سرجای خود ثابت بایستند یا تنها چند گام به عقب و جلو بردارند و از مناظر ۳۶۰ درجه محیط اطراف خود لذت ببرند. اما گوگل پیشنهاد بهتری در این زمینه دارد.
این شركت یك اختراع واقعیت مجازی را در قالب یك اسكیت به ثبت رسانده كه به افراد امكان می دهد در فضای مجازی گام بردارند، بدون آنكه نگران برخورد با موانع محیطی باشند.
این فناوری مجهز به چرخ های دارای موتور است كه محوطه ای امن را در اطراف محل حضور فرد مشخص می كند و كاربر می تواند بدون آن كه نگران برخورد با چیزی باشد با بررسی دقیق مسیر حركتی، از حركت و جابجایی در فضای واقعیت مجازی لذت ببرد.
با استفاده از این اسكیت حركات مستقیم و مارپیچ هر دو امكان دارد و می توان انتظار داشت با بهره گیری از آن تولید بازی ها و محیط های ماجراجویانه و هیجان انگیزتر واقعیت مجازی امكان پذیر باشد.
هنوز معلوم نیست آیا گوگل می خواهد در آینده ای نزدیك این اختراع ثبت شده خویش را در قالب یك اسكیت واقعیت مجازی واقعی به تولید برساند یا خیر و هزینه استفاده از آن به چه میزان خواهد بود.

1397/08/30
15:02:20
5.0 / 5
5233
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل