چقدر در اینستاگرام وقت می گذرانید؟

زمان سنجی كه اعتیاد را محاسبه می كند!

زمان سنجی كه اعتیاد را محاسبه می كند! تعمیر تلفن: اینستاگرام می خواهد قابلیت جدیدی را معرفی نماید كه به كاربران اجازه می دهد از مدت زمانی را كه به گشت و گذار در این شبكه اجتماعی سپری كرده اند، آگاه شوند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، اینستاگرام كه یكی از بزرگترین شبكه های اجتماعی پرطرفدار و محبوب به حساب می آید، حالا بتازگی قابلیت های جدیدی را به پلتفرم خود افزوده تا علاوه بر رقابت با سایر شبكه های اجتماعی، نظر و توجه خیل عظیمی از طرفداران و كاربرانش را باز به خود جلب نماید.

شبكه های اجتماعی اخیرا دریافته اند كه میزان اعتیاد كاربران به پلتفرم و محتوای آنها بسیار بیشتر از حد مجاز شده و این امر امكان دارد سلامتی آنها را به مخاطره بیاندازد. به همین ترتیب، تصمیم گرفته و اعلام نموده اند كه از این پس مدت زمانی را كه در این شبكه اجتماعی سپری می كنند، را به كاربران و مخاطبانشان گزارش كنند.

اینستاگرام كه یكی از موفق ترین و بزرگترین زیرمجموعه های فیسبوك به حساب می آید، می خواهد قسمت جدیدی تحت عنوان « مدت زمان سپری شده در اینستاگرام » را به تنظیمات (settings) پروفایل كاربران اضافه كند. كاربران قادر خواهند بود با بازگشت به قسمت تنظیمات در پروفایل خود، میزان فعالیت خود در ۷ روز گذشته (یك هفته اخیر) را بررسی كنند.

گزارش های اخیر نشان می داد كه بالغ بر ۷۰ درصد از كاربران اینستاگرام به استفاده اعتیادآور و بیش از حد از این شبكه اجتماعی روی آورده اند. گفته میگردد فیسبوك باز به عنوان شركت مادر این شبكه اجتماعی می خواهد در آینده ای نزدیك چنین قابلیت جدیدی را به پلتفرم خود بیافزاید.

اینستاگرام یكی از محبوب ترین شبكه های اجتماعی در بین كاربران فضای مجازی به حساب می آید كه در این میان، نسل جوان و نوجوان از آن استقبال بیشتری نسبت به سایر رده های سنی كرده اند.

این شبكه اجتماعی در ماه سپتامبر پارسال ۲۰۱۷ میلادی به ركوردی بی سابقه در بین شبكه های اجتماعی دست یافت و آن هم جای دادن بیشتر از ۸۰۰ میلیون كاربر فعال در ماه بود.
1397/08/26
15:50:40
5.0 / 5
4986
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل