برای دستگاههای خانگی؛

پسوردهای ضعیف در انگلیس ممنوع می گردد

پسوردهای ضعیف در انگلیس ممنوع می گردد تعمیر تلفن: دولت انگلیس تصمیم دارد استفاده از پسوردهای آسان در دستگاه های خانگی متصل به اینترنت اشیا را ممنوع كند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از تلگراف، هم اكنون صدها میلیون دستگاه، از عروسك هوشمند گرفته تا ماشین لباسشویی دیجیتال به اینترنت متصل هستند.
دیوید لیدینگتون یكی از سیاستمداران محافظه كار انگلیس در یادداشتی به این مورد پرداخته و می نویسد: اما این دستگاه ها خطر امنیتی فزاینده ای به حساب می آیند چونكه در برابر حملات سایبری و هك ضعیف هستند. ما باید اكنون ریسك های امنیتی را كنترل نماییم. بیشتر اوقات این ریسك ها دره مین دستگاه ها هستند.
دولت انگلیس تخمین می زند بزودی تعداد دستگاه های متصل به اینترنت به ۴۲۰ میلیون واحد می رسد. این در شرایطی است كه محققان قبلا اخطار داده اند كه حدود ۱۵ درصد دستگاه های متفرقه را می توان به وسیله یك جستجوی ساده گوگل هك كرد.
به هرحال طبق راهنمای جدیدی كه در هفته جاری در انگلیس عرضه می گردد شركت های تولید كننده باید پسوردهای ساده را مسدود كنند، همینطور پسوردهای پیش فرض روی دستگاه های اینترنت اشیا هم باید مسدود شوند.
همچنین به قول مركز ملی امنیت سایبری انگلیس، خرده فروشی ها هم باید از عرضه محصولاتی كه این استانداردها را ندارد، اجتناب كنند.

1397/07/23
14:28:33
5.0 / 5
5156
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل