انتشار قابلیت جدید اینستاگرام در ابهام

انتشار قابلیت جدید اینستاگرام در ابهام تعمیر تلفن: شنیده ها حاكی می باشد كه اینستاگرام می خواهد قابلیت جدید بازنشر را در آینده ای نزدیك در اختیار كاربرانش قرار دهد، این در حالیست كه مخالفت های بسیاری برای انتشار این قابلیت وجود دارد.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت Digital Trends، شبكه های اجتماعی در چند سال اخیر، هر یك به منظور جلب رضایت كاربران خود و افزایش محبوبیت و استفاده توسط كاربران، گاهی قابلیت ها و امكانات جدیدی را اضافه و عرضه می كنند.

اینستاگرام كه بعنوان یكی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شبكه های اجتماعی در جهان شناخته می شود، به نظر می آید كه می خواهد قابلیت جدیدی را تحت عنوان بازنشر ( reshare) پست های منتشره در نیوزفید ( news feed) به پلتفرم خود اضافه كند.

این قابلیت كه تابحال به صورت همگانی و برای عموم كاربران منتشر نشده و اینستاگرام هم به صورت رسمی مطلبی از آن بیان نكرده است، سر و صداهای زیادی را در فضای مجازی بوجود آورده چراكه خیلی از تحلیلگران فعال در حوزه فناوری بر این باورند این قابلیت ماهیت شخصی و حفاظت از حریم خصوصی كاربران را در اپلیكیشن اینستاگرام از بین می برد. این در حالیست كه برخی دیگر دقیقا عقیده مخالف این مساله را داشته و می گویند این خصوصیت می تواند جان تازه ای به صفحه اصلی پلتفرم به اشتراك گذاری تصاویر در اینستاگرام ببخشد.

كارشناسانی كه معتقدند این قابلیت نه تنها كمكی به این شبكه اجتماعی محبوب نمی كند بلكه امكان دارد برای آن تبعات و عواقب منفی گسترده ای داشته باشد، خاطرنشان كرده اند، قابلیت بازنشر درصورت دسترسی عموم كاربران به آن می تواند باعث انتشار اخبار دروغین و شایعات كذب شود كه درنهایت به ضرر اینستاگرام تمام خواهد شد و همچون شركت مادر خود یعنی فیسبوك، مجبور می گردد با مشكلات عدیده ای دست و پنجه نرم كند.

برخی از گزارش ها حاكی می باشد كه امكان دارد اینستاگرام قابلیت مذكور را تنها برای صفحات تجاری و كسب و كارها معرفی و منتشر كند تا از احتمال انتشار اخبار و اطلاعات دروغین و كذب هم جلوگیری به عمل بیاورد.

هنوز مشخص نشده است كه اینستاگرام دقیقا چه زمانی و به چه صورت می خواهد قابلیت بازنشر را در اختیار عموم كاربران قرار دهد و به نظر می آید به منظور آگاهی كامل از جزئیات آن باید تا زمان اعلام رسمی توسط خود اینستاگرام منتظر بمانیم.

1397/06/31
12:53:49
5.0 / 5
4904
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل