درخواست خانه تئاتری ها از وزیر ارتباطات با اهدای مدالیوم

درخواست خانه تئاتری ها از وزیر ارتباطات با اهدای مدالیوم تعمیر تلفن: دبیر جشنواره تئاتر فجر از وزیر ارتباطات درخواست نمود، اپراتورهای تلفن همراه به سمت اسپانسری جشنواره سوق داده شوند.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر ۲۵ شهریور ماه اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل خانه تئاتر با محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در محل دفتر وزارتخانه دیدار و درخواست هایی را درباره اسپانسرینگ و استفاده از سالن های وزارتخانه مطرح نمودند.
در این نشست، بهزاد فراهانی با تاكید براینكه «بیان مشكلات و عرضه خواسته های هنرمندان قرار بر دولتی شدن ما نیست و ما طبق وظیفه هنرمندی، حاكمیت را در صورت نیاز نقد كرده و می كنیم»، از وزیر ارتباطات خواست تا طبق مصوبه هیئت دولت امكانات متفاوت همچون سالن های خویش را به اجرای تئاتر اختصاص داده و پرسنل وزارتخانه و خانوادهای آن ها را به دیدن تئاتر تشویق كند.
او برای تحقق این امر درخواست انعقاد تفاهم نامه خانه تئاتر با وزارت ارتباطات را پیشنهاد كرد.
‎در ادامه اصغر همت ضمن تایید سخنان فراهانی، درخواست حمایت وزیر از هنر و هنرمندان در جلسات هیئت دولت را بیان كرد و ‎نادر برهانی مرند هم بعنوان دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر مشكلات جشنواره امسال به علت تحریم ها و نوسانات را عنوان نمود و از جهرمی خواست تا اپراتورهای تلفن همراه را به سمت اسپانسری تئاتر فجر سوق دهد.
‎سپس گیل آبادی از وزیر ارتباطات درخواست نمود تا حمایتی همچون پشتیبانی از ورزش را از تئاتر و خانه تئاتر داشته باشد. مدیرعامل خانه تئاتر همینطور درخواست تجهیز امكانات سخت افزاری، شبكه و نرم افزاری و پشتیبانی مادی و معنوی جهت راه اندازی استارتاپ های نمایشی برای رسیدن به اقتصاد پایدار تئاتر و برای عمارت جدید خانه تئاتر را بیان كرد.
آذری جهرمی هم از پیشنهاد عقد تفاهم نامه جهت استفاده هنرمندان از سالن ها و فضاهای وزارتخانه استقبال كرد و وعده داد كه به نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری خانه تئاتر به فوریت رسیدگی شود.
وزیر ارتباطات در ادامه راهكارهایی در مورد استفاده اهالی تئاتر از امكانات و زیرساخت های مهیاشده در فضای مجازی را هم عرضه كرد كه مورد استقبال اعضای حاضر در جلسه قرار گرفت.
‎این نشست با اهدای مدالیوم خانه تئاتر به وزیر ارتباطات بعنوان یادبود این جلسه به پایان رسید.1397/06/27
13:51:29
5.0 / 5
4827
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل