با امكانات جدید؛

توئیتر سفیدپوش می گردد

توئیتر سفیدپوش می گردد تعمیر تلفن: توئیتر می خواهد طراحی خویش را به صورت اساسی تغییر دهد و از یك رابط كاربری سفیدتر و درخشان تر استفاده نماید.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از اسین ایج، همینطور مقرر است امكانات تازه و متنوعی به این شبكه اجتماعی اضافه شود تا بتواند در رقابت با رقبای سرسخت خود جایگاهش را حفظ كند.
قابلیت علامت گذاری و بوكمارك توئیت ها یكی از امكانات جذاب این شبكه اجتماعی خواهد بود. همینطور افزودن زبانه Explore برای تسهیل جستجو در توئیتر پیش بینی شده است.
كارشناسان می گویند طراحی جدید توئیتر تا حدی الهام گرفته از رابط كاربری تحت فیسبوك است كه یك سال قبل اعمال شد و هدف از آن افزایش سهولت استفاده از این شبكه اجتماعی بود.
یكی دیگر از امكانات تازه توئیتر كاهش ترافیك مصرفی این سایت است كه سبب می گردد عكس ها و پیش نمایش وب سایت ها به صورت پیش فرض بارگذاری نشوند و كاربر پول كمتری بعنوان قبض تلفن همراه خواهد پرداخت. این نوع خدمات به خصوص برای افرادی كه با سرعت پایین به اینترنت متصل می شوند هم مفید می باشد.
نسخه جدید توئیتر فعلا در مرحله آزمایشی است و تنها تعدادی از كاربران ویژه این شبكه اجتماعی برای بررسی و شناسایی مشكلات به آن دسترسی دارند.

1397/06/18
14:24:33
5.0 / 5
4496
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل