درراستای همكاری دوجانبه؛

ظرفیت مخابرات در پشتیبانی از ورزشهای همگانی به كار گرفته می گردد

ظرفیت مخابرات در پشتیبانی از ورزشهای همگانی به كار گرفته می گردد تعمیر تلفن: در جهت گسترش همكاری های دوجانبه مخابرات و كمیته ملی المپیك، مبحث استفاده از ظرفیتهای شبكه مخابرات در پشتیبانی از ورزش قهرمانی و همگانی در دستور كار قرار گرفت.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از شركت مخابرات ایران، سیدمجید صدری مدیرعامل شركت مخابرات ایران و رضا صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك در جهت گسترش همكاری های دوجانبه در پشتیبانی از ورزش قهرمانی و همگانی و استفاده از ظرفیت های شبكه مخابرات برای تحقق این موضوع، دیدار و گفتگو كردند. در این دیدار صدری با اشاره به حجم بالای نیروی انسانی و ضرورت سلامت جسم و روح مجموعه مخابرات ایران اظهار داشت: باید توجه ویژه ای به امر سلامت و ورزش داشته باشیم كه دستیابی به این مهم، رشد و توسعه جامعه و شركت مخابرات را به همراه دارد. وی با تاكید براینكه برای همكاری بلندمدت و تعاملی با كمیته ملی المپیك باید از ظرفیت های دوسویه موجود بهره برد، استفاده از سرویس های ارزش افزوده توسط كمیته ملی المپیك را گامی جهت ارتقاء فرهنگ عمومی ورزش دانست.

در این دیدار رئیس كمیته ملی المپیك هم بر افزایش راه های همكاری و مشاركت با مخابرات تصریح كرد و اظهار داشت: شركت مخابرات ایران با وجود جایگاه وسیع، مؤثر و سازنده خود در سطح كشور، حامی بزرگی برای تحقق امر ورزش قهرمانی و عمومی است و امیدواریم این دو مجموعه حمایت و همكاری خوبی در آینده هم داشته باشند. در این نشست دو طرف به انعقاد تفاهم نامه ای در این زمینه و در جهت تعامل بهتر و موثرتر تاكید نمودند.

1397/03/15
14:54:03
5.0 / 5
5206
تگهای خبر: شركت , مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل