خرم آبادی: تیر نظام در فضای مجازی دقیقا به هدف برخورد نموده است

خرم آبادی: تیر نظام در فضای مجازی دقیقا به هدف برخورد نموده است تعمیر تلفن: معاون دادستان كل كشور در امور فضای مجازی اظهار داشت: منتظر تحریم از جانب آمریكا بودم و این تحریم ها برای من تازگی ندارد.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، عبدالصمد خرم آبادی در كانالش در پیام رسان سروش نوشت:
"در خبرها شنیدم كه آمریكا بنده و تعدادی از دوستان را كه قدم هایی را در جهت استقلال فضای مجازی كشور و ممانعت از سلطه بیگانگان بر این فضا برداشته ایم تحریم كرده است. این تحریم ها در واقع نعره دردمندانه ای است كه آمریكا بخاطر ریخته شدن یال و كوپالش سر داده و نشان از ضربه مهلكی است كه بر پیكر پلید شیطان بزرگ وارد شده است.
من منتظر تحریم از ناحیه آمریكا بودم چون كه آمریكایی ها بارها اعلام نموده بودند اگر ایران تلگرام را مسدود كند تحریم هایی را اعلام و اعمال خواهند كرد. این تحریم ها برای من تازگی ندارد. چند سال پیش هم كه به منظور جلوگیری از انتشار فیلمی توهین آمیز به ساحت مقدس رسول اكرم (ص) اقداماتی ضد یوتیوب انجام داده بودم از ناحیه اتحادیه اروپا تحریم شدم و آن تحریم هنوز ادامه دارد.
تحریم بعضی از مسئولین فضای مجازی كشور از ناحیه آمریكا نشانگر این است كه تیر نظام جمهوری اسلامی در فضای مجازی دقیقا به هدف برخورد نموده و مسدود شدن تلگرام در ایران ضربه سختی به آمریكا وارد كرده است. این تحریم به كسانی كه خبر از پشت پرده تلگرام نداشتند، نشان داد كه پیام رسان تلگرام دارای مالكیت و ماهیت آمریكایی - صهیونیستی است.
با تحریمم از ناحیه آمریكا اطمینان حاصل كردم اقدامات كوچكی كه جهت رفع سلطه بیگانگان از فضای مجازی كشور انجام داده ام شیطان بزرگ را جریحه دار كرده است؛ بنابراین در ادامه این مسیر مصمم تر شدم.
با تأسی از سید شهدای انقلاب و معمار دستگاه قضایی شهیدمظلوم دكتر بهشتی به شیطان بزرگ می گوییم 'آمریكا از جمهوری اسلامی ایران عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر'. مطمئن هستم كه آمریكا هیچ غلطی نمی تواند بكند.1397/03/11
12:19:52
5.0 / 5
4990
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل