۱۰ شركت جذاب مورد علاقه كارجویان

۱۰ شركت جذاب مورد علاقه كارجویان تعمیر تلفن: به قول شبكه كاریابی ˮلینكدینˮ، كارجویان به شركت ˮآمازونˮ بیش از سایر شركت ها رزومه می فرستند.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از سی ان بی سی، طبق فهرست برترین شركت های ۲۰۱۸ لینكدین، افراد بیش از هر شركت دیگری خواستار كار در آمازون هستند.
این فهرست بر پایه تجزیه و تحلیل اطلاعات ۵۰۰ میلیون كاربر تهیه شده است و طبق آن ۱۰ شركتی كه كاربران بیش از سایر شركت ها خواستار كار در آن ها هستند عبارت اند از:
۱.آمازون: با وجود كاهش فرصتهای شغلی در دومین شركت بزرگ استخدام كننده، تقاضا برای كار در شركت آمازون بیش از سایر شركت ها بوده است. آمازون هم اكنون ۵۶۶ هزار نفر را در استخدام خود دارد.
۲.آلفابت: به قول لینكدین، این شركت زیر مجموعه گوگل كه اكنون ۸۰۱۱۰ كارمند دارد، سالانه حدود ۱.۱ میلیون رزومه تقاضای همكاری از كارجویان دریافت می كند. كاركنان این شركت از مزایای منحصر به فردی چون اسپرسوی مجانی و پاركی برای نگهداری سگ هایشان برخوردار می باشند.
۳.فیس بوك: این شركت به علت سیاست های پشتیبانی از كاركنان نیر مرخصی ۲۰ روزه در صورت از دست دادن اعضای خانواده، محبوبیت زیادی بین كارجویان دارد. فیس بوك هم اكنون ۲۵۱۰۰ كارمند دارد.
۴. سیلز فورس: این شركت ۳۰ هزار كارمند دارد و تنها در سال قبل ۳میلیون دلار را برای پر كردن شكاف دستمزد پرداختی بین زنان و مردان اختصاص داد.
۵. تسلا: این شركت با ۳۳هزار كارمند، معمولا تلاش می كند با سیاست هایی چون پیشنهاد سهام شركت به كارمندان، آنها را نسبت به منافع شركت متعهدتر و مشتاق تر كند.
۶. اپل: كمپانی اپل هم اكنون ۱۲۳هزار كارمند دارد و با سیاست هایی مثل مرخصی ۱۸ هفته ای با حقوق برای زنانی كه زایمان كرده اند و هم چنین مرخصی ۶ هفته ای با حقوق مردانی كه تازه پدر شده اند، محبوبیت بالایی بین كارجویان دارد.
۷.كام كست یونیورسال: این شركت سال قبل ۳۶هزار نیروی جدید جذب كرد و تعداد كاركنان خویش را به ۱۶۴هزار نفر رساند.
۸.والت دیزنی: این شركت موقعیت های شغلی منحصر به فردی چون استراتژیست جنگ ستارگان یا محقق ماشین زمان دارد كه برای خیلی از افراد جالب است. والت دیزنی حدود ۲۰۰هزار كارمند دارد.
۹. اوراكل: این شركت متعهد به ایجاد نسل بعدی آموزش با استفاده از امكانات آموزشی فوق پیشرفته است و ۱۳۸هزار كارمند دارد.
۱۰.نت فلیكس: شعار این شركت كه ۵۵۰۰ كارمند دارد این است "دیدگاه ما از یك محیط كاری عالی آن نیست كه به كاركنان خود برای نهار سوشی بدهد و باشگاه بدن سازی پیشرفته داشته باشد، بلكه جایی است كه در آن همه اهداف مشترك جاه طلبانه ای دارند".1397/01/04
21:41:13
5.0 / 5
5167
تگهای خبر: آمازون , اپل , فیس بوك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل