گرد و خاك دلار خوابید؟!

گرد و خاك دلار خوابید؟! تعمیر تلفن: گزارش های روزانه بازار ارز و سكه حكایت از فروكش كردن گرد و خاك های بازار دارد.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، جمع بندی گفت و شنودها نشان داده است كه سال ۱۳۹۶ برای تولید سخت گذشت و خیلی از تولید كنندگان از فضای تولید شكایت داشتند. طرح هایی را برای تولید رونق در تولید ارئه كرد كه همچون آن طرح نوسازی و بهسازی صنایع بود، این طرح بعنوان یك طرح لازم و زیر ساختی عنوان شد كه قرار بود با استفاده از عرضه تسهیلات پرداخت سود بانكی عرضه شود تا صاحبان صنایع اقدام به نوسازی تجهیزات خود كنند. اما اظهارات مسولان و آمار ها بیان گر این است كه تقاضی برای این طرح آنقدر كم بوده است كه عملا برخی این طرح را شكست خورده می دانند.

امروز محمد شریعت مداری – وزیر صنعت، معدن و تجارت- امروز در حاشیه بازدید از واحد های عرضه كنند محصولات ایرانی پوشاك در باره این مورد به ایسنا اظهار داشت كه معتقد می باشد این طرح شكست نخورده، بلكه این صاحبان صنایع بودند كه به دنبال دریافت تسهیلات مربوطه نیامدند! وی در این باره اظهار داشت: «بر اساس بودجه بندی انجام شده در سال ۱۳۹۷ معادل ۳۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت عرضه تسهیلات نوسازی و بهسازی صنایع ایران در نظر گرفته شده است كه با استفاده از پرداخت یارانه سود تسهیلات بانكی به صنتعگران كمك خواهد نمود و پیش بینی می گردد با شرایطی كه در پیش رو داریم، در سال آینده شاهد اجرای كامل و استقبال از این طرح صنعتی باشیم»

وی همینطور می گوید كه در سال ۱۳۹۷ معادل ۳۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت عرضه تسهیلات نوسازی و بهسازی صنایع ایران در نظر گرفته شده است كه با استفاده از پرداخت یارانه سود تسهیلات بانكی به صنتعگران كمك خواهد نمود و پیش بینی می گردد در سال آینده شاهد اجرای كامل و استقبال از این طرح صنعتی باشیم.

اما روز خبری شریعت مداری اینجا به آخر نرسید چون كه دوباره پای موضوعات خودرویی در بین است؛ در حالیكه برخی واركنندگان خودرو ادعای رانت و فساد در ثبت سفار خودرو دارند، وزارت خانه در اطلاعیه ای ادعای آنها را تكذیب كرده و فضاسازی كه انجام میدهند را بخاطر پنهان كردن تخلفات خودشان می داند.

اپراتورها تاوان پیام های و تماس های تبلیغاتی را دادند

همه ما تا امروز بار ها و بار ها طعم پیامك های تبلیغاتی مختلف یا تماس های تلفونی تبلیغاتی را كه جزئیات مشخصات دارنده سیمكارت در آن ها درج شده یا گفته می گردد را چشیده ایم، این اطلاعاتی است كه اپراتور ها تلفن همراه در اختیار شركت های تبلیغاتی گذاشته اند. اكنون در گزارشی كه در همین رابطه در سرویس اقتصادی ایسنا انتشار یافته، از قول سازمان تنظیم مقررات رادیویی نوشته است كه این اطلاعات از كار بران بخاطر برخی مشكلات فنی و تنظیمات امنیتی نامناسب در اختیار شركت ها قرار گرفته است.

با این وجود گفته می گردد بر مبنای قانون و بنابر مفاد موافقت نامه پروانه اپراتورهای تلفن همراه، شركت خدمات ارتباطی ایرانسل و شركت ارتباطات سیار ایران هریك مشمول جریمه و به میزان حداكثر دو میلیارد تومان شدند كه با عنایت به شرایط و ضوابط و مراحل تعریف شده در موافقت نامه پروانه اپراتورها، فرایند این مورد در سازمان در حال انجام می باشد و بعد از تكمیل مراحل به اپراتورهای مذكور ابلاغ خواهد گردید.
صف دلار جمع شد


گزارش های روزانه بازار ارز و سكه ایسنا حكایت از فروكش كردن گرد و غبار های بازار دارد. صف های جلوی صرافی ها جمع شده، حدودا همه ارز می فروشند، و قیمت ارز بانكی داخل صرافی ها با ارز در دست دلالان برابر شده است. بر مبنای آنچه تا ساعت ۱۴ امروز روی تابلو اعلان قیمت صرافی ها درج شده است دلار ۴۷۹۰ تومان خریده و ۴۸۰۴ تومان فروخته می گردد. همینطور یورو ۵۸۵۵ تومان خریداری و ۵۸۷۰ تومان به فروش می رسد. سكه تمام هم یك میلیون و ۵۸۰ هزار تومان خریداری و یك میلیون و ۶۰۵ هزار تومان فروخته می گردد. نیم سكه ۷۵۵ هزار تومان خریده و ۷۸۰ هزار تومان به فروش می رسد. ربع سكه هم ۴۷۰ هزار تومان خریده و ۴۹۲ هزار تومان فروخته می گردد.


با پروازهای چارتری خداحافظی كنید

زمزمه های حذف پرواز های چارتاری در سال آینده الآن چند هفته ای هست كه به گوش می رسد، و حالا مقصود اسعدی سامانی -دبیر انجمن شركت های هواپیمایی- معتقد می باشد كه حذف پروازهای چارتری بازار را منظم می كند، اما او می گوید كه در بعضی موارد حذف پرواز های چارت را فاقد سود اقتصادی می داند و است و میشو آنها را استثنا كرد حذف چارتر در تمامی مسیرها برای مسافران سود اقتصادی ندارد بلكه در بعضی مسیرهای زیارتی یا حتی مقاصد توریستی مانند كیش و قشم برای مسافران مقرون به صرفه تر است كه از تور و پروازهای چارتری استفاده كنند از این رو می توان انتظار داشت كه در این زمینه نگاهی صورت گیرد كه به مسافران فشار اقتصادی جدید وارد نشود.
1396/12/24
17:49:18
5.0 / 5
4848
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل