سخنگوی هیات رئیسه مجلس:

مجلس موافق ادامه فیلترینگ تلگرام نمی باشد

مجلس موافق ادامه فیلترینگ تلگرام نمی باشد به گزارش تعمیر تلفن سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاكید بر اینكه مجلس موافق ادامه فیلترینگ تلگرام نیست، اظهار داشت: تلگرام باید متعهد شود به رفتارهای تروریست مآبانه در این پیام رسان خاتمه می دهد.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از خانه ملت، بهروز نعمتی در صفحه خود در اینستاگرام نوشت: مجلس موافق ادامه فیلترینگ تلگرام نیست، اما تلگرام باید متعهد شود كه بعنوان ابزاری در اختیار دشمنان ملت ایران قرار نمی گیرد.
وی تصریح كرد: تلگرام باتوجه به ضوابط و مقررات امنیت ملی كشور، باید اقدام جدی تری از خود نشان داده و متعهد شود به رفتارهای تروریست مآبانه در این پیام رسان خاتمه می دهد.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: دولت بخصوص وزارت ارتباطات مكلف است نسبت به رعایت اینگونه موارد و همینطور خسارات ناشی از این اقدامات تروریست گونه كه به فضای كسب وكار جوانان ما وارد شده است به صورت جدی اقدام نماید. در غیراینصورت مجلس با قدرت به مبحث ورود خواهد نمود.
وی اظهار داشت: مسئولان تلگرام هم باید بدانند كه گزینه های جدی برای جایگزینی تلگرام وجود دارد.
درهمین حال پروانه مافی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی هم با انتشار پستی از ابهام در سرنوشت ۱۵هزاركسب وكار مجازی با مسدود شدن فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام نوشت.
وی اظهار داشت: محدودیت در دسترسی به پیام رسان ها باید مرتفع شود و استفاده از راهكارهای سلبی در اولویت آخر قرار گیرد.
 

1396/10/17
16:36:25
5.0 / 5
5358
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل