بر اساس آمار گمرك

افزایش واردات گوشی تلفن همراه

افزایش واردات گوشی تلفن همراه به گزارش تعمیر تلفن تازه ترین آمار گمرك از اطلاعات ثبت شده در سامانه جامع گمركی و پنجره واحد تجارت فرامرزی نشان داده است كه واردات انواع گوشیهای تلفن همراه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل دو برابر شده است.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، بر این اساس از ابتدای سال جاری نزدیك به یك میلیون و ۷۴۲ هزار دستگاه انواع گوشی تلفن همراه با استفاده از گمركات وارد كشور شده است كه ارزش این تعداد گوشی تلفن همراه وارداتی به میزان ۲۳۵ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار بوده است.
همچنین در یك ماهه گذشته تعداد ۳۸۰ هزار دستگاه انواع گوشی تلفن همراه با ثبت IMEI در سامانه جامع گمركی و پنجره واحد تجارت فرامرزی گمرك وارد كشور شد و ارزش این تعداد گوشی تلفن همراه وارداتی ۵۰ میلیون دلار بود.
اطلاعات گوشیهای تلفن همراه وارداتی در زمان ورود به كشور در سامانه جامع گمركی و پنجره واحد تجارت فرامرزی ثبت و این اطلاعات در خدمت اجرای طرح رجیستری قرار می گیرد.
در حال حاضر جزیی ترین اطلاعات تمامی كالاها در سامانه های گمرك قابل دسترسی بوده و امكان جستجوی هوشمند هر كالا با ۴۰ آیتم در سامانه جامع گمركی فراهم شده است.


 

1396/09/18
01:17:58
5.0 / 5
5605
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل