تكنولوژی جدید سامسونگ در محصولات جدید

تكنولوژی جدید سامسونگ در محصولات جدید به گزارش تعمیر تلفن تكنولوژی باتری در سال های اخیر پیشرفت كمی داشته و برخلاف شتاب قابل توجه صنعت موبایل در تغییر و تكامل سایر فناوری ها (مانند چیپست و نمایشگر)، منبع تامین انرژی همچنان به عنوان پاشنه آشیل كمپانی های سازنده، محدودیت های زیادی را در طراحی و توسعه محصولات جدید ایجاد كرده است.


حال بر اساس گزارش منابع آگاه در صنعت، كمپانی سامسونگ در حركتی برای ارتقاء فناوری موجود و افزایش دوام و ظرفیت باتری های تولیدی خود، اقدام به جذب و استخدام متخصصین طراحی و تولید باتری از سراسر دنیا كرده است.
 
كارشناسی ارشد حداقل مدرك مورد نیاز برای استخدام در سامسونگ است
شركت كره ای به خصوص به دنبال افرادی با حداقل مدرك كارشناسی ارشد در رشته های دانشگاهی مربوط، و ترجیحاً با تجربه قبلی در زمینه توسعه سلول باتری و متریال مورد استفاده در آن بوده و بنا بر شنیده ها، همین حالا در آمریكا و اروپا با افراد مختلف مصاحبه می كند. لازم به ذكر است كه در حال حاضر تعداد نیروی كار مورد نیاز سامسونگ معلوم نیست و به نظر می رسد كمپانی كره ای بیشتر به دنبال كشف استعدادهای خاص برای بهبود طراحی، تولید و كنترل كیفیت باتری های خود است.
 
گفتنی است سامسونگ علاوه بر بهبود خطوط تولید كنونی، علاقه مند به توسعه هرچه سریع تر باتری های حالت جامد نیز بوده و می خواهد از فناوری جدید در نسل های بعدی پرچمداران خود استفاده كند.
1396/04/20
15:41:01
5.0 / 5
5189
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل