حجت الاسلام رستمی در مراسم اعطای جایزه نوبل ایرانی:

علم متصل به نیت درست، ثروت و توانمندی برای کشور به ارمغان می آورد

علم متصل به نیت درست، ثروت و توانمندی برای کشور به ارمغان می آورد به گزارش تعمیر تلفن، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اظهار داشت: تحقق وعده صادق، به واسطه تلاشهای مدافعان وطن و با مدیریت و راهبری مقام معظم رهبری بوده است.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی در آیین شصت و دومین جایزه البرز، این مراسم را نمونه ای پرارزش از حوزه علم و دانش دانست که با انقلاب اسلامی فرصت جوشش یافت و اضافه کرد: بنیاد البرز به واسطه اهتمام به عمل نیک وقف پا گرفت.
وی ادامه داد: قاعده کلی در قرآن وجود دارد که هر چه متعلق به ما است، فانی و از بین رفتنی است. چشم، عمر و زیبایی فانی است، ولی اگر این داشته ها به حقیقتی متصل شود، ماندگار و جاودانه خواهد شد.
رستمی، علم را ارزشمندترین دارایی ها توصیف کرد و خاطرنشان کرد: در بیانات آمده است که دانشمند سود رسان ۷۰ هزار بار از عابدی که به خود می اندیشد، برتر است؛ چون آن عابد به خود فکر می کند، ولی آن دانشمند برای نجات بشر حرکت می کند.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ضمن اشاره به توفیقات کشور در وعده صادق، این دستاورد را حاصل و دستاوردهای مدافعان وطن و با مدیریت راهبری که مقام معظم رهبری هستند، دانست و خاطرنشان کرد: این دستاوردها کشور را به جایی رساند که مفهوم بازدارندگی را در منطقه تغییر داد.
وی تصریح کرد: اگر علم متصل به نیت و جهت درست باشد، ثروت و بی نیازی و توانمندی را برای کشور به ارمغان می آورد.1403/02/19
11:06:41
0.0 / 5
142
تگهای خبر: نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل