بازار گسترده سیم كارت های جدید سامانتل

بازار گسترده سیم كارت های جدید سامانتل تعمیر تلفن: سیم كارت های اولین اپراتور مجازی تلفن همراه ایران كه با برند سامانتل در آستانه نوروز ۹۶ عرضه گردید، رندترین پیش شماره موبایل در ایران را در اختیار مشتركین خود قرار می دهد.


استفاده این اپراتور از ۵ رقم متوالی ۹ در ابتدای شماره های خود باعث شده تا با تمامی تعاریف بازار موبایل كشور، تمام شماره های سامانتل در گروه شماره های مرغوب و رند قرارداشته باشند.
 
از سوی دیگر عرضه این شماره ها در وب سایت سامانتل به نشانی www.samantel.ir و به قیمت های پایه و مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و (عرضه سیم كارتهای دائمی به قیمت ۱۶۶۸۰۰ تومان و اعتباری به قیمت ۲۱۸۰۰ تومان) باعث شده تا همه افراد جامعه از امكان برخورداری از سیم كارتی با شماره رند بهره مند گردند.
 
عرضه بسته های متنوع اینترنت پرسرعت با توجه به سلیقه و نیاز مشتری و ارائه خدمات مركز تماس در طول هفته از دیگر ویژگیهای پایه سیم كارتهای سامانتل است.
 
علاوه بر اینها، در وب سایت سامانتل اعلام شده كه این اپراتور در نظر دارد خدمات نوین بانكی و پرداخت، علی الخصوص از طریق سیم كارتهای مبتنی بر NFC، خدمات ارزش افزوده و …. را به زودی در سبد محصولات خود عرضه نماید.
 
این در حالی است كه عملاً از اپراتورهای مجازی دیگر صدایی به گوش نمی رسد و فقط یكی دیگر از اپراتورها به تبلیغات محیطی در سطح شهر اكتفا كرده است.
1396/04/19
15:21:19
5.0 / 5
6357
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل