احكام جدید وزیر ارتباطات؛

جانشین وزیر در امور ارتباطات انتخاب شد

جانشین وزیر در امور ارتباطات انتخاب شد به گزارش تعمیر تلفن، با حکم وزیر ارتباطات، امیر محمدزاده لاجوردی بعنوان معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و محمد جعفرپور بعنوان مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شدند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از سید محمدامین آقامیری، در حکمی امیر محمدزاده لاجوردی را به سمت «معاون وزیر و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی» منصوب و ضمن تقدیر و تشکر از امیر محمدزاده لاجوردی، در حکمی محمد جعفرپور را بعنوان «معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت» منصوب نمود.
همچنین وزیر ارتباطات در حکم دیگری امیر محمدزاده لاجوردی را با حفظ سمت بعنوان «جانشین وزیر در امور ارتباطات» منصوب نمود. بر طبق این حکم که به باعث بخشنامه ۴۱۵۵ سازمان امور اداری و استخدامی صادر گردیده است، راهبری شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و سایر بخشهای در رابطه با تحقیق، توسعه و امنیت ارتباطات در وزارت خانه به لاجوردی تفویض شده است.
در این حکم، تمامی بخش های ستادی و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مکلف به همکاری با لاجوردی برای توسعه ارتباطات باکیفیت، پرسرعت و امن در کشور و پیشبرد اهداف و امور محوله شده اند.
لاجوردی فارغ التحصیل دکتری مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف است و دوره پسادکتری خویش را هم در همین رشته و دانشگاه گذرانده است.
وی از نخبگان جوان کشور است که جوایز و افتخارات مختلف علمی همچون «برگزیده سی و سومین جشنواره بین المللی خوارزمی»، «ریاست هفتمین شاخه ی دانشجویی انجمن رمز ایران»، «برگزیده بنیاد ملی نخبگان بعنوان دانش آموخته برتر کشور در سال ۱۳۹۹» و «برگزیده طرح پسادکتری بنیاد علوم ایران» همچون آنها است.
«معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت»، «مشاور و نماینده ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه امنیت فاوا»، «مشاور رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه»، «مدیر فنی مرکز آپای دانشگاه صنعتی شریف» همچون مهم ترین مسئولیت های اجرایی لاجوردی است.
جعفرپور هم دارای مدرک کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری و بیشتر از ۱۵ سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی، پیاده سازی و مدیریت شبکه های ارتباطی در مقیاس ملی را دارد.
وی تا پیش از این قائم مقام مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت بوده و راهبری پروژه های اصلی توسعه ای شرکت زیرساخت مانند پروژه ارتقاء ظرفیت شبکه زیرساخت با استفاده از تجهیزات بومی، پروژه اصلاح مهندسی ترافیک شبکه جهت بهبود کیفیت شبکه را بر عهده داشته است.

1402/01/28
11:59:11
0.0 / 5
345
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل