بررسی یك شایعه؛

ادعای محدودیت برای پیامکهای محتوی نام مرحوم امینی کذب است

ادعای محدودیت برای پیامکهای محتوی نام مرحوم امینی کذب است به گزارش تعمیر تلفن، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات اظهار داشت: آنچه روزنامه شرق به نقل از بنده بیان کرده صحیح نیست و خبر از ابتدا اشتباه انتشار یافته است.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از مهر، همزمان با داغ شدن شایعات مختلف پیرامون موضوع فوت مرحومه مهسا امینی، روزنامه اصلاح طلب شرق در ادعایی عجیب مدعی فیلتر شدن سیستم پیامکی هنگام ارسال نام آن مرحومه شده بود. در ادامه نیز این روزنامه در جریان گفتگو با رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات، در یک شیطنت رسانه ای آشکار، خبر را به شکلی تنظیم کرد که انگار اصل این ماجرا واقعیت دارد، اما به دستور وزارت ارتباطات نبوده است. همین ادعای روزنامه شرق موجب شد تا رسانه های خارجی جریان معاند به این خبر دروغین ضریب خبری دهند.

بااینکه کاربران فضای مجازی با ارسال پیامک هایی با نام مرحومه مهسا امینی صحت ادعاهای شرق را زیر سوال بردند، اما برای پی بردن به جزییات این ماجرا با محمد احسان خرامید رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات به گفتگو پرداختیم که وی اشاره کرد: آنچه روزنامه شرق به نقل از بنده بیان کرده صحیح نمی باشد و خبر از ابتدا اشتباه انتشار یافته و پس از چند ساعت قسمتی از خبر را اصلاح کردند که متأسفانه همین موضوع مورد سواستفاده رسانه های معاند خارجی شد.

خرامید اضافه کرد: ما از موضوعی که شرق مدعی بود اطلاعی نداریم و درباره ی عملکرد اپراتورها در موضوع مذکور اظهار نظری نداشتیم.
گفتنی است روزنامه شرق در حالی دست به انتشار این شایعه زد که هر یک از خبرنگاران آن می توانستند با ارسال پیامکی با محتوای نام مرحوم امینی، صحت ادعای خودرا براحتی مورد سنجش قرار دهند.


منبع:

1401/06/29
12:15:48
0.0 / 5
279
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل