نحوه دریافت اینترنت خبرنگاری

نحوه دریافت اینترنت خبرنگاری به گزارش تعمیر تلفن تعمیر تلفن: خبرنگاران برای دریافت بسته اینترنت 200 گیگابایتی می توانند به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کنند.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، به رسم سالهای قبل، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام نمود امسال نیز به مناسبت ۱۷ مرداد و روز خبرنگار، یک بسته رایگان اینترنتی به خبرنگاران هدیه می دهد.
بدین ترتیب عیسی زارع پور -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- امروز، اعلام نمود خبرنگارانی که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان خبرنگار می شناسد، می توانند از امروز تا فردا صبح، به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس my.gov.ir مراجعه نموده و شماره تلفن همراه خود ثبت کنند.
بدین ترتیب خبرنگاران بعد از ورود به سامانه و با کلیک برروی مشاهده وضعیت مشمول بودن دریافت اینترنت رایگان خبرنگاران، از این که مشمول دریافت خبر هدیه اینترنت خبرنگاری هستند یا خیر، باخبر خواهند شد.
بر این اساس طبق اعلام مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی، لیست اسامی خبرنگاران که از طرف وزیر ارتباطات مطرح شده، باید مورد تایید معاونت مطبوعاتی یا صداوسیما باشد و این لیست روز گذشته فرستاده شده است.
اسامی کلیه اعضای رسانه شامل خبرنگاران، فعالان رسانه و حتی مدیران مسئول که عضو سامانه جامع رسانه های کشور با آدرس https: //e-rasaneh.ir/ بوده و اطلاعاتشان تکمیل و ثبت شده باشد، برای فعال شدن اینترنت به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ارسال شده است.
منبع:

1401/05/21
15:06:54
0.0 / 5
403
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل