فرودگاه های کشور هوشمند می شوند

فرودگاه های کشور هوشمند می شوند به گزارش تعمیر تلفن مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از آغاز هوشمندسازی فرودگاه های کشور در همه زمینه ها اطلاع داد.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در مراسم افتتاح پروژه های هوشمندسازی برخی فرودگاه های کشور اظهار داشت: از نتایج درگیری دنیا با کرونا ویروس این بود که در بخش بررسی شرایط مقابله با این بلای جهانی، مطالعات بسیار خوبی توسط امور بین الملل شرکت فرودگاه ها صورت پذیرفت و از این رهگذر، به اولویت هوشمندسازی رسیدیم که مورد پیشنهاد و تأیید ایکائو، یاتا و انجمن جهانی شرکتهای فرودگاهی بود.
امیرمکری افزود: این شروع تمرکز ما بر مبحث بود و همگام با شعار جهانی هوانوردی، مهم ترین اقدام را «تأمین اطمینان خاطر مسافران هوایی» در دستور کار قرار دادیم که عرضه خدمات هوشمندسازی از مؤثرترین در این حوزه بود.
وی خاطرنشان کرد: اقدام نخست ما تشکیل کمیته هوشمندسازی متشکل از افراد متخصص و صاحبان تجربه بود که با یک کار تیمی و جدی به نتایج اولیه این ایده و برنامه در فرودگاه ها رسیدیم.
امیرمکری افزود: از مسیر هوشمندسازی می توانیم به سه هدف مهم برسیم که بحث اول عرضه تسهیلات و خدمات بهتر به مسافران است. بحث دوم استفاده بهینه از منابعی است که در اختیار داریم و مورد سوم بحث کاهش مخاطرات و خطاها است که در حوزه های هوانوردی و فرودگاهی می توانیم آنها را حاصل نماییم.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها تصریح کرد: بعد از آنکه توانستیم سند جامع هوشمندسازی را به نتیجه درخوری برسانیم و همینطور بعد از دو فرودگاه طرح پایلوت، لازم است که اولویت های هوشمندسازی در فرودگاه ها را شناسایی نماییم و همینطور فرودگاه هایی که زیرساخت های فراهم تری در امر هوشمندسازی دارند را وارد میدان نماییم.
امیرمکری نکته مهم در این حوزه را وجود بحث هوشمندسازی در همه طراحی های زیرساختی و هوانوردی دانست و اظهار داشت: لازم است بحث هوشمندسازی در همه بخش های فرودگاهی و هوانوردی وجود داشته باشد؛ چونکه فرودگاه ها با عنایت به وجود زیرساخت های لازم می توانند الگوی هوشمندسازی در کل کشور و درخور ایران باشند.
وی انجام هوشمندسازی را تنها منوط به بحث زیرساخت ها و تأمین تجهیزات ندانست و خاطرنشان کرد: فرهنگ سازی در جهت آگاهی رسانی از هوشمندسازی فرودگاه ها به مردم و مسافران -در فضای فرودگاهی و همینطور پرتال شرکت- می تواند آنها را با خدمات نوین فرودگاهی آشنا کند تا آنها بتوانند روند انجام سفر خویش را مدیریت کنند.
امیرمکری در پایان ابراز امیدواری کرد طرح های هوشمندسازی در همه فرودگاه های کشور اجرا شود و شاهد توسعه خدمات فرودگاه ها باشیم.

1400/08/04
22:07:41
0.0 / 5
214
تگهای خبر: خدمات , زمینه , شركت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل