موسوی:

طرح صیانت از حقوق كاربران در فضای مجازی امروز مطرح نمی گردد

طرح صیانت از حقوق كاربران در فضای مجازی امروز مطرح نمی گردد سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی از دستور کار مجلس خارج نشده، اظهار داشت که این طرح در جلسه علنی امروز مجلس مطرح نخواهد شد.


سیدنظام الدین موسوی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی از دستور کار مجلس خارج نشده بلکه در نوبت دستور کار قرار دارد، ولی «امروز» نوبت به بررسی آن نرسید.
وی اضافه کرد: روال مجلس این است که تا بخشی از جلسه، دستور کار مطرح می شود و بعد وارد تذکر و نطق نمایندگان خواهیم شد، ازاین رو گاهی دستورهایی که از قبل اعلام می شود به خاطر طولانی شدن دستورهای قبلی در همان روز مطرح نمی شوند.
موسوی در انتها اضافه کرد که این طرح به جلسات آینده مجلس موکول خواهد شد.
به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در دستور کار جلسه علنی بامداد امروز (دوشنبه) مجلس قرار داشت و در ساعات ابتدایی جلسه امروز هم نمایندگان برای صحبت بعنوان موافق و مخالف این طرح ثبت نام کرده بودند.
نمایندگان مجلس از آغاز جلسه امروز درحال بررسی کلیات و جزئیات طرح دو فوریتی اجبار دستگاههای اجرائی جهت پاسخگوئی به تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان بودند.
منبع:

1400/05/05
12:35:45
0.0 / 5
203
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل