والمارت به ۷۴۰ هزار كارمندش گوشی مجانی می دهد

والمارت به ۷۴۰ هزار كارمندش گوشی مجانی می دهد به گزارش تعمیر تلفن شرکت والمارت تا آخر سال جاری به حدود نیمی از کارمندان آمریکایی خود گوشی سامسونگ مجانی می دهد تا بتوانند از اپلیکیشنی که این شرکت برای مدیریت شیفت ها طراحی نموده است، بهره برده و ساعت شروع کار را اعلام نماید و با همکارانشان در ارتباط دائمی بمانند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، والمارت بزرگترین خرده فروش جهان است که حدود ۱.۶ میلیون کارمند در آمریکا دارد و بیشتر از ۷۴۰ هزار کارمند این شرکت تلفن های هوشمند "گلکسی ایکس کاور پرو" سامسونگ، قاب و برنامه های حفاظتی را دریافت خواهند کرد. هم اکنون اغلب افراد به صورت اشتراکی از دستگاههای شرکت استفاده می نمایند.

والمارت درباره جزئیات مالی اظهارنظر نکرد، اما این تلفن در وبسایت شرکت سامسونگ الکترونیکس ۴۹۹.۹۹ دلار فروخته می شود. گرفتن تخفیف های بزرگ توسط شرکتهای بزرگ از اپراتورها و سازندگان تلفن در هنگام خرید عمده متداول می باشد.

این شرکت اوایل سال میلادی جاری پروژه مذکور را آزمایش و اعلام نموده بود قادر نخواهد بود اطلاعات شخصی کارمندانش را مشاهده کند. این شرکت می تواند ایمیل های کاری، اپلیکیشن های کاری نصب شده، تاریخچه وب در مرورگر ویژه کار گوشی، مشخصات گوشی و مکان های آغاز ساعت کار را مشاهده کند.

کارمندان والمارت فقط در زمان کار می توانند به اپلیکیشن های کاری دسترسی داشته باشند اما می توانند از گوشیها بعنوان دستگاههای شخصی استفاده کنند.

بر اساس گزارش رویترز، اپلیکیشن Me@Walmart می تواند برای چک برنامه کاری در دو هفته پیش رو و درخواست تغییرات و مرخصی مورد استفاده قرار گیرد و یک دستیار صوتی دارد که به یافتن محل کالاها کمک می نماید و بگونه ای طراحی شده که کمک نماید کاربران به صورت لحظه ای با یکدیگر در فروشگاه ها در ارتباط باشند. استفاده از این تلفن ها الزامی نیست.

منبع:

1400/03/15
12:41:07
0.0 / 5
274
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل